Skocz do zawartości

problem z drukowaniem


Aninaj

Rekomendowane odpowiedzi

Mam drukarkę HP Disk-jet f2280. Od pewnego czasu są z nia problemy . Bardzo długo się "namyśla" z drukowaniem po poleceniu "drukuj" A jak się zdecyduje to wydrukuje lub np w jakimś momencie drukowania zapala sie dioda sygnalizująca brak papieru, choć papier w drukarce jest. I nie ma znaczenia czy to zamiennik, czy oryginalny kartridż.Dotyczy to tylko koloru, bo nie zdarzyło mi sie przy czarnym tuszu. Próbowałam drukować obrazki z Worda. Jest trochę lepiej, ale może to tylko przypadek bo po jakimś czasie problem wystąpił. Niekiedy wystarczy ją zresetować odłączając od komputera i znów coś tam wydrukuje, lub nie- istna loteria. Przy okazji marnuje mi masę tuszu.Po nieudanym drukowaniu gdy wchodzę w opcje drukarki z lewokliku na ikonkę w pasku aby anulować drukowanie mam informację o zakleszczeniu sie papieru Samą anulację tez nie zawsze da sie zrobić, bo w opcji usuwania może trwać kilka godzin i dopiero odłaczenie kabla zasilającego powoduje usunięcie kolejki wydruku..Nie wiem co z nia robić. Wyczyściłam wszystko co było związane z HP na komputerze łącznie z rejestrem. poprawiłam Fix-it i zainstalowałam czysty sterownik, ale nic to nie dało.(zob. temat https://www.fixitpc.pl/topic/8463-reperacja-usprawnianie-i-aktualizacje-windows/page__st__20 )

Wyczyściłam tez wszystkie rolki, aby nie powodowały zacięcia papieru. Nie wiem co jeszcze sama moge zrobić.

Poza tym nie wiem czy to normalne, ale np gdy po nieudanym drukowaniu anuluję wszystkie dokumenty do w tabelce mam wartość stron 3/1 choć dałam wydruk tylko dla jednej strony.

Często też uruchomienie drukarki daje ogromne zużycie procesora przez spoolsv.exe nawet 99 %, ale nie zawsze tak się dzieje.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...