Skocz do zawartości

Klasyka - Komputer został zablokowany .. Ukash


Rekomendowane odpowiedzi

WItam,

 

Widzę ze nie tylko ja mam taki problem. Nie chce korzystać z informacji z innego tematu żeby niczego nie zepsuć i nie zrobić nie potyrzebnie.

 

 

Logi z OTL w załączniku. Problem jest z Grmer bo puscilem skana na noc i rano jeszcze skanował az nagle sie wykrzaczył. Teraz puściłem drugi raz i jak skończy wieczorem to jak bedzie potrzebny dorzuce log.

 

Mój system to XP

Extras.Txt

OTL.Txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Uruchom OTL i w oknie Własne opcje skanowania/Skrypt wklej następujący tekst:

 

:OTL
DRV - File not found [Kernel | Disabled | Stopped] -- C:\WINDOWS\\SystemRoot\System32\Drivers\sptd.sys -- (sptd)
DRV - File not found [Kernel | On_Demand | Unknown] -- C:\DOCUME~1\haker765\USTAWI~1\Temp\kgtdipow.sys -- (kgtdipow)
O4 - HKLM..\Run: [KernelFaultCheck] %systemroot%\system32\dumprep 0 -k File not found
O4 - HKLM..\Run: [sdchange] C:\Documents and Settings\haker765\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Microsoft\Windows\1691\sdchange.exe ()
 
:Files
C:\Documents and Settings\haker765\Dane aplikacji\hellomoto
C:\Documents and Settings\haker765\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Microsoft\Windows\1691
 
:Reg
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\SharedAccess\Parameters\FirewallPolicy\StandardProfile\AuthorizedApplications\List]
"c:\program files\relevantknowledge\rlvknlg.exe"=-
 
:Commands
[emptytemp]

 

Adnotacja dla innych czytających: skrypt unikatowy - dopasowany tylko i wyłącznie pod ten system, proszę nie stosować na swoich systemach.

 

Kliknij w Wykonaj skrypt. Zatwierdź restart komputera.

 

2. Przez Panel sterowania odinstaluj: RelevantKnowledge

 

3. Uruchamiasz OTL ponownie, tym razem wywołujesz opcję Skanuj. Pokazujesz nowy log z OTL (bez extras)

Odnośnik do komentarza

Przejdź do finalizacji tematu:

 

1. Użyj opcji Sprzątanie z OTL.

 

2. Opróżnij folder przywracania systemu: KLIK

 

3. Zaktualizuj system do Service Pack 3 oraz wymienione programy do najnowszych wersji:

 

Windows XP Professional Edition Dodatek Service Pack 2 (Version = 5.1.2600) - Type = NTWorkstation

 

Internet Explorer (Version = 6.0.2900.2180)

"{26A24AE4-039D-4CA4-87B4-2F83216031FF}" = Java 6 Update 31

"{AC76BA86-7AD7-1045-7B44-A94000000001}" = Adobe Reader 9.4.1 - Polish

"Mozilla Firefox (3.0)" = Mozilla Firefox (3.0)

 

Szczegóły aktualizacyjne: KLIK

 

4. Dla bezpieczeństwa zmień hasła logowania do serwisów w sieci.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...