Skocz do zawartości

Bitdefender - Krytyczny błąd


Rekomendowane odpowiedzi

Od pewnego czasu mam problem z moim Bitdefenderem IS 2010. Po załadowniu składników winxp (SP3) na monitorze pojawia sie komunikat kerator raportów BD o krytycznym błędzie. Niestety nic z tego nie wynika konsola ponownie uruchamia komunikat i nastepny itd. Ponadto w standardowa ikona BD która zawsze była w trayu z chwilą kiedy najedzie sie na nią myszą znika. Z komputera korzysta również mój małolat więc nie jestem w stanie powiedzieć czy narozrabiałem ja czy latorośl. Nic nie dało odinstalowanie antywirusa ( narzedziem dostarczanym przez BD - Uninstal Tool) oraz jak mi się wydaje usunięcie wszystkich widocznych wpisów w rejestrze poczynionych przez BD. Po powtórnej instalacji pojawił sie ten sam problem.Antywirus nie ma aktywnej zapory sieciowej przy próbie jej uruchomienia pojawia sie komunikat o nieudanej próbie połączenia z Usługą Bezpieczeństwa BD, kontrola rodzicielska jest niby aktywna można ją włączyć ale nie działa tak jak przed awarią to znaczy np nie blokuje stron, aplikacji. Antywirus działa, aktualizuje się.Kilka dni temu skontaktowałem sie z dystrybutorem BD na Polske i poradził mi żebym ściągnął i przeskanował system Combofixem co uczyniłem. Nie udało mi się przeskanować komputera pobranym gmer-em podczas uruchamiania wyskakiwał komunikat o błędzie i niestety komputer wymagał restartu dlatgo wykonałem skan Rotrepeal-em. Dodatkowo załączam widok jaki mnie każdorazowo wita po uruchomieniu Windowsa. Z góry dziękuję za rady Jacek

OTL.Txt

Extras.Txt

RootRepeal report 08-11-10 (21-14-57).txt

post-589-1281555080764_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...