Skocz do zawartości

Trojan Kryptik.AIPW


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Kilka dni temu mój antywirus - Eset Smart Securit wykrył trojana - pliki poddałem kwarantanie i problem "zniknął"

Dziś ponownie został wykryty trojan:

Informacja sprzed kilku dni:

C:\Users\Admin\AppData\Local\Temp\jar_cache2679616391784391686.tmp » ZIP » Third.class - odmiana zagrożenia Java/Exploit.CVE-2012-1723.L koń trojański - był częścią usuniętego obiektu

 

2012-07-12 19:27:23 Ochrona systemu plików w czasie rzeczywistym plik C:\Users\Admin\AppData\Local\Temp\zlAnMeCs.exe.part odmiana zagrożenia Win32/PSW.Agent.NNI koń trojański usunięty - poddany kwarantannie Admin-Komputer\Admin Zdarzenie wystąpiło podczas modyfikowania pliku przez aplikację: C:\Program Files (x86)\Mozilla Firefox\firefox.exe.

Informacja z dziś:

2012-07-19 10:51:24 Ochrona systemu plików w czasie rzeczywistym plik C:\Users\Admin\AppData\Local\Temp\~!#97AC.tmp odmiana zagrożenia Win32/Kryptik.AIPW koń trojański wyleczony przez usunięcie - poddany kwarantannie Admin-Komputer\Admin Zdarzenie wystąpiło podczas modyfikowania pliku przez aplikację: C:\Users\Admin\AppData\Local\Temp\ggqwo.exe.

 

Pliki które podał mi antywirus jako do usunięcia - usunąłem, a nie które zostały przeniesione do "kwarantanny"

 

Mam nadzieje że podałem wszystkie wymagane informacje prawidłowo ponieważ nie jestem pewien czy zrozumiałem regulamin zakładania tematu.

Do informacji podaje również że nie znam się zbyt dobrze na komputerach.

OTL.Txt

Extras.Txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...