Skocz do zawartości

Strony w FF nie ładują się, FF mieli


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Wczoraj znacząco spowolniło się ładowanie stron. Dziś w ogóle się nie ładowały, FF mielił. Przeskanowałam nodem i nic. Podczas skanowania gmerem wszystko wróciło do normy. Jednak skanowanie nie zostalo ukończone, gmer zamknął się i pojawił bluescreen, a potem wszystkie pliki ukryte przestały być ukryte. Po uruchomieniu skanu root repeal program również przestał odpowiadać. Pojawiła się ramka z komunikatem, którego nie widać. Ramka zrobiła się transparentna. I tak stało się dwukrotnie.Potem spróbowałam gmera w trybie awaryjnym i też sam zakończył pracę. Jak wspomniałam wcześniej, FF już śmiga, ale co byłą przyczyną?

OTL.Txt

Extras.Txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
gmer zamknął się i pojawił bluescreen, a potem wszystkie pliki ukryte przestały być ukryte.

 

To wszystko włącznie z restartem to najpewniej wina samego Gmera. W końcu to sterownik i sam w sobie może sprawiać problemy.

 

W logach nie widzę niczego podejrzanego no ale nie dostałem żadnego loga z rootkit detectora. Mówisz, że masz z nimi problem, a czy na pewno zastosowałeś się do tematu o zdjęciu emulatorów?: KLIK

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...