Skocz do zawartości

Ukash wieczorową porą


Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór anonimowe, nigdy nie śpiące, cybernetyczne postaci dobrej woli,

 

ten piękny (bo przecież piątkowy) wieczór zapsuła mi jedna okoliczność zwana dla wtajemniczonych Ukesh. Żądanych przez to ustrojstwo sumy 500 zł nie widziałem nigdy na oczy w jednym czasie, dlatego nie pozostaje mi nic innego niż wrzucić butelkę z prośbą pomocy do przepastnego oceanu internetu.

 

Ponieważ mój szef, który jest właścicielem zainfekowanego komputera - nawet nie wiedząc o co chodzi - na samą myśl, że coś czego nazwa raczy sugerować, że położy łapę na jego "cashu" znalazłby powód (jeśli dobrze liczę to już 3 w tym tygodniu) żeby mnie torturować (bo śmierć byłaby niczym w porównaniu z torturami), niniejszym zwracam się o pomoc przed najbliższym poniedziałkiem (zwanym na tę chwilę dniem egzekucji).

 

Załączam jedynie plik OTL.txt ponieważ ustrojstwo informuje o błędzie "Win32 Error. Code: 23. Błąd danych (CRC)" - stąd brak pliku Extras.txt. Będę wdzięczny za pomoc mimo to.

 

Chętnym do pomocy oferuję modlitwę ateisty (to się chyba liczy nawet podwójnie..?) i toast za zdrowie (ale w drugim wypadku to się spieszyć trzeba bo mi się przyrząd do ich wnoszenia w świetle obecnie zaistniałych okoliczności szybko zużywa).

 

C.

OTL.Txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Zabrakło drugiego loga z OTL - extras. Nie miałeś zaznaczonej opcji Rejestr - skan dodatkowy na "Użyj filtrowania". Zrób tak w następnym poście.

 

 

Uruchom OTL i w oknie Własne opcje skanowania/Skrypt wklej następujący tekst:

 

:OTL
O4 - HKU\S-1-5-21-1153022447-1756078470-3562381631-1000..\Run: [fimhuhohlcftopy] C:\ProgramData\fimhuhoh.exe ()
 
:Files
C:\Users\WRPLEGAL TG\ms.exe
C:\ProgramData\evglcywplxysvlt
C:\ProgramData\hncgvduudohtumb
 
:Commands
[emptytemp]

 

Adnotacja dla innych czytających: skrypt unikatowy - dopasowany tylko i wyłącznie pod ten system, proszę nie stosować na swoich systemach.

 

Kliknij w Wykonaj skrypt. Zatwierdź restart komputera.

 

Uruchamiasz OTL ponownie, tym razem wywołujesz opcję Skanuj. Pokazujesz nowe logi z OTL

Odnośnik do komentarza

1. Dziękuję za tak szybkie wsparcie.

 

2. Opcję w Rejestr - skan dodatkowy ustawiłem na pewno na "użyj filtrowania". Na koniec ponownie wyskoczył Win32 Error. Code: 23. Błąd danych (CRC) i ponownie nie ma pliku estras.txt

 

3. W zał. plik OLT.txt i log z usuwania. Prośba o weryfikację.

 

 

C.

 

Brakujący log z usuwania.

OTL.Txt

07132012_231504.txt

Edytowane przez picasso
Proszę używać opcję Edytuj, gdy nikt jeszcze nie odpisał. Posty sklejone. //picasso
Odnośnik do komentarza

Jest w porządku, infekcja usunięta. Przejdź do finalizacji tematu:

 

1. Użyj opcji Sprzątanie z OTL.

 

2. Opróżnij folder przywracania systemu: KLIK

 

3. Zaktualizuj system do stanu Service Pack 2 oraz IE do wersji 9. SPrawdź też wersję Javy i Adobe Reader i w razie potrzeby zaktualizuj. Szczegóły: KLIK

 

4. Dla bezpieczeństwa zmień hasła logowania do serwisów w sieci.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...