Skocz do zawartości

mazzzi

Użytkownicy
 • Postów

  6
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

Odpowiedzi opublikowane przez mazzzi

 1. Może szrot, nie znam się ale jakby nie było jest to pierwsza awaria w karierze tego komputera, a ma już ponad 6 lat. Widocznie przyszedł już na niego czas :) Co mógłbym jeszcze zrobić by upewnić się na 100% co siadło, czy w tym przypadku muszę zaczerpnąć opini fachowca?

 2. Witam. Problem pojawił się podczas grania (Fifa 08 :lol:) wówczas to pojawiły się dziwne pixele i poziome migające smugi po czym komputer się zawiesił. Po restarcie uruchomił się ale od początku widoczne były wspomniane pix i smugi, a także z każdym minimalnym wysiłkiem wieszał się, ekran gasł, znowu chwile działał i tak w kółko... W końcu zawiesił się na amen i po restercie już sie nie uruchamia, działa jedynie w trybie awaryjnym z widocznymi smugami i pix. Dodatkowo zauważyłem, że wszystko na płycie dość mocno się grzeje. Przeczyściłem kartę graficzną, przeinstalowałem sterowniki ale bez efektu. Co oznaczają te obiawy?

   

  Sprzęt:

  LC-B350ATX 350W

  ASUS P5GPL-X SE

  Intel Pentium 4 3.06GHz

  GF 7600 GS

  1.5GB RAM

  Win XP Prof

 3. Witam. Od razu mówię, że nie znam sie zbyt dobrze na komputerach ale dzisiaj złapałem wirusa UKASH więc spróbowałem przywrócić system (xp) z poziomu trybu awaryjnego po czym komp uruchomił mi się i normalnie śmiga. Dodatkowo przeskanowałem system programem ComboFix, usunęło 10 poniższych plików i komp działa poprawnie. Pytanie tylko czy to pomogło, czy wirus został całkowicie usunięty?

  c:\program files\codec

  c:\program files\codec\history.txt

  c:\program files\codec\readme.txt

  c:\program files\codec\Uninstall\unins000.dat

  c:\program files\INSTALL.LOG

  c:\windows\msmqinst.log

  c:\windows\pkunzip.pif

  c:\windows\pkzip.pif

  c:\windows\system32\dllcache\dlimport.exe

  c:\windows\system32\dllcache\wmpvis.dll

   

  oto logi:

  OTL.Txt

  Extras.Txt

×
×
 • Dodaj nową pozycję...