Skocz do zawartości

marzar

Użytkownicy
 • Postów

  32
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

Odpowiedzi opublikowane przez marzar

 1. Odnoszę wrażenie że problem został rozwiązany. Osoba która na co dzień używa tego komputera zaobserwowała przyspieszenie wczytywania stron internetowych oraz zmniejszenie temperatury oraz obciążenia procesora.Nie wczytuja się również niechciane reklamy, na czele z tytułowa. Mam pytanie. Czy jeśli teraz ponownie zaloguje się w Chrome i zrobię synchronizację, to czy problem nie powróci ?

 2. Witam,

  Dawno mnie tu nie było, bo też i nie było takiego powodu. Niestety nic co piękne nie trwa wiecznie... Na komputerze pojawił się śmieć w postaci nachalnej reklamy reimage repair. Dodatkowo dzisiaj zaobserwowałem że w Chrome przy kliknięciu na jakikolwiek link, w pierwszej kolejności wskakują jakieś reklamy w nowej karcie, a dopiero później po zamknięciu karty z reklamą można wejśc na właściwy link. Podczas skanowania GMER wykrył rootkita, ale to będzie widać pewnie w logach. Jak zwykle zwracam sie do Was o pomoc i jak zwykle wierzę w to że nie zostawicie mnie samemu sobie z moim problemem.

   

  Załączniki poniżej.

  Czekam na dalsze dyspozycje

   

  pozdrawiam

   

   

  Addition.txt

  FRST.txt

  GMER_LOG.txt

  Shortcut.txt

 3. Witam

   

  1. system win 8.1 64bit

   

  2. Po otwarciu obojętnie jakiej przeglądarki następuje próba przekierowania na strony z reklamami, skutecznie blokowana przez program antywirusowy avast.

   

  3. Gmer zawieszał komputer w w normalnym trybie. W trybie awaryjnym można go było uruchomić ale nie przechodził do końca nawet preskanu. pojawiał sie omunikat:

  "C:\windows\system32\config\system; Proces nie może uzyskać dostępu do pliku, ponieważ jest on używany przez inny proces

  "C:\users\user\ntuser.dat Proces nie może uzyskać dostępu do pliku, ponieważ jest on używany przez inny proces

   

  4. logi

   

  Z góry dziękuję za udzieloną pomoc.

  Addition.txt

  Extras.Txt

  FRST.txt

  Shortcut.txt

  OTL.Txt

 4. Jestem posiadaczem takiego dysku

  http://wdc.custhelp.com/app/answers/detail/search/1/a_id/3707#

   

  W zeszłym tygodniu chciałem się do niego podpiąć i okazało się to niemożliwe. W systemie nie widać dysku 1TB tylko to co na załączonym obrazku nr.1 intarface

  Jak się później okazało podczas mojej nieobecności dysk zewnętrzny został zrzucony z półki przez moje dziecko.

  Na dysku tym znajdują się zdjęcia i filmy rodzinne z blisko 10 lat więc dane te są dla mnie bardzo cenne pod kątem sentymentalnym.

  W tzw. międzyczasie kupiłem nowy dysk 1TB więc może istnieje jakaś metoda przegrania tych danych z jednego dysku na drugi.

  Jeśli tak, to bardzo bym prosił o jakąś pomoc, poradę, jak się do tego zabrać. dodatkowo przesyłam zrzut i log z crystal disk info

   

  Jak zawsze liczę na Waszą pomoc

   

   

  post-446-0-73437500-1390222124_thumb.jpg

  cdi-log.txt

  post-446-0-28125000-1390222152_thumb.jpg

 5. Ponownie mam problem z Ukashem
  1) Komputer uruchamiany w normalnym trybie powoduje pojawienie się na końcu informacji o zablokowaniu komputera.
  2) Komputer uruchamiany w trybie awaryjnych w przechodzi logowanie, następnie samoistnie restartuje się i uruchamia w trybie normalnym (pkt 1)
  Log zrobiony z FRST spod WinRE 
  Prosze o pomocna pomoc

  FRST.txt

×
×
 • Dodaj nową pozycję...