
Tadeusz
-
Postów
11 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
Odpowiedzi opublikowane przez Tadeusz
-
-
Witam
Powracam po kilku latach na forum. Do tej pory 2 razy uratowano mi tu tylek, wiec probuje jeszcze raz.
Na moim Lenovo Yoga mam 2 systemy - W7 i W8.
Partycja z W7 sie rozsypala i nie moge uruchomic W7. W8 sie wczytuje.
Przy probie wczytywania W7 system podaje komunikat:
Windows failed to start. A recent hardware or software change might be the cause. To fix the problem:
1. Insert your Windows installation disc etc..
Stauts: 0xc0000225
Info: A required device isn't connected or can't be accessed
Pod programem do naprawiania partycji, widac partycje z W7 jako "new" (załącznik)
Program rowniez przy starcie pokazuje komunikat: Error partition 3 and partition 4 on harddisk 1 overlapped (załącznik)
Startup repair daje nastepujacy komunikat:
Startup Repair cannot repair this computer automatically
View problem details:
Problem Event Name: StartupRepairOffline
Problem Signature 01: 6.1.7600.16385
Problem Signature 02: 6.1.7600.16385
Problem Signature 03: unknown
Problem Signature 04: -1
Problem Signature 05: ExternalMedia
Problem Signature 06: 1
Problem Signature 07: CorruptBootConfigData
OS Version: 6.1.7600.2.0.0.256.1
Locale ID: 1033
NIestety potrzebuje pilnie dostepu do W7 z racji narzedzi jak Outlook, ktorych uzywam do pracy. Jesli nie uda mi sie odzyskac dostepu to bede troche 'upieczony' (licze sie z ta mozliwoscia).
Prosze napisac, czy potrzebujecie dodatkowych informacji i jakich narzedzi moge ewentualnie uzyc, zeby sprobowac odzyskac dostep do W7.
Help!
Pozdrawiam,
Tadeusz
-
-
32-bitowy plik nie ma sygnatury MS i waży zero bajtów (...) Czyli plik po prostu uszkodzony i należy go wymienić świeżą kopią. (...) Podmieniaj plik
Wszystko znow ok. DZIEKUJE!
-
-
Proszę:
-
Cześć.
Od niedawna na moim komputerze przy próbie uruchomienia niektórych programów pojawiają sie nastepujące komunikaty:
(nazwa programu) - Bad Image. Np przy probie uruchomienia Winampa: winamp.exe - Bad Image. .
Podobnie z Adobe Reader. Inne programy jak Firefox czy Microsoft Office dzialaja.
Błąd ten pojawia sie tez po uruchomieniu systemu:
Antywirus Kaspersky nic nie widzi.
Przyznaje sie, że puściłem Combo Fix.. Log poniżej.
Dziekuje za sprawdzenie.
-
-
Wiem, kliknąłem nieopoatrznie spacją i się zamknął. Nie, nie prosił o restart a Norton milczy.
-
Dziękuję. Użyłem narzędzia Kasperskiego. Niestety nie zapisałem loga i nie przyjrzałem się, czy coś wykrył. Po drugim skanowaniu nie zobaczył już nic podejrzanego.
Pozostałe logi w załączniku.
-
Hej
Piszę w nawiązaniu do postu, który umieściłem tu
[szukaj]index.php?showtopic=137596 (starałem się stworzyć hyperlink, żeby adres nie kolił w oczy, ale po zatwierdzeniu posta hyperlink nie działa).
Tidserv wrócił - dostaje od czasu do czasu komunikat Nortona, że jestem nim zainfekowany.
T.
Ps. Przykro mi było słyszeć o historii z SE...
nie widzę thumbnails
w Windows 10
Opublikowano
Witajcie, dawno mnie tutaj nie było (co akurat jest dla mnie korzystne)
Jest coś, co w ostatnim czasie doprowadza mnie do białej gorączki - chodzi o thumbnails, które kilka tygodni temu przestały się wyświetlać (niestety nie mogę skojarzyć, czy było coś konkretnego, co to zapoczątkowało). Nie wyświetlają się też jako obrazki niektóre programy w pasku zadań. Szperałem na necie i póki co rezultaty marne.
Załączam print screens z ustawieniami, oraz przykłady.
Pozdrawiam