Skocz do zawartości

Zabuziaq

Użytkownicy
 • Liczba zawartości

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Odpowiedzi dodane przez Zabuziaq


 1.  Witam, od dłuższego czasu komputer po kilku godzinach (4/5) normalnego użytkowania (przegladanie stron internetowych, ogladanie filmow) - resetuje się,natomiast kiedy próbuję włączyć jakąkolwiek grę - FIFA, CS GO, problem po prostu przyspiesza i komputer po 15(?) minutach od włączenia - resetuje się.Włączenie komputera co jakiś czas stanowi wyzwanie, gdyż czasami zatrzymuje się na logo windowsa i nie idzie dalej - po resecie komputer się włącza, czasem pojawia się czarne tło z minusem w lewym górnym rogu, kolejna próba resetu pozwala na włączenie komputera. Dodam, że po zalogowaniu się do systemu pojawiają się dwa błędy o tej samej treści - RunDll - Wystąpił problem podczas uruchamiania pliku C:\PROGRA~1\COMMON~1\System\SysMenu.dll Nie można odnaleźć określanego modułu. Jednak ten błąd pojawiał się już przed częstym resetowaniem komputera. Sprzęt ma już 10 lat, nie czyściłem systemu żadnym AdwCleanerem etc. - nie podejmowałem żadnej próby wyeliminowania problemu, wolałem poradzić się specjalistów!  

   

  Niżej załączam zdjęcie z Systemu summary, oraz log z sensors. Dodam, że przy tworzeniu logu komputer zresetował się po 25 minutowej grze, wklejam log po restarcie systemu. Niestety załączając plik wyświetla mi się komunikat iż 'The page was not displayed because the request entity is too large.' więc jestem zmuszony dodać log tutaj - http://wklej.org/id/3368715/

   

   

  a771e2d45c797.png


 2. Witam, od tygodnia kiedy uruchamiam przeglądarkę mój komputer strasznie się zacina, muli, a antywirus nic nie znajduję.

  Wczoraj ściągnąłem program AdwCleaner, gdyż wyskakują mi reklamy pomimo tego, że mam Adblockery. Podczas próby instalacji wyskakuje błąd systemu plików 65535 i jakby blokował mi możliwość zainstalowania AdwCleaner.

   

  Wydaję mi się, że jest jakiś cichy zabójca, który od tygodnia zjada mój komputer. Bardzo proszę o pomoc...

  Shortcut.txt

  FRST.txt

  Addition.txt

×
×
 • Dodaj nową pozycję...