Skocz do zawartości

Tom3k

Użytkownicy
  • Postów

    12
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Odpowiedzi opublikowane przez Tom3k

  1. Zrobiłem tak jak zalecał Tom3k

     

    Pobrałem ten plik i wkleiłem do głównego katalogu( tam też były inne kodeki) jetAudio bo też można konwertować ale nie na mp3.no i nic nie dało.Ostatecznie pobrałem Pazere i może być chodz nie ukrywam że chciałbym mieć jeden program do wielu funkcji tak jak jetAudio,lubie go mo można za jednym machem konwertowac pliki mp3 do cda i wypalac płyte(moje autko ma playera co nie czyta mp3)

     

    Nigdy nie używałem JetAudio, ale wyczytałem, że darmowe wersje programu nie mają możliwości kompresowania pliku do mp3, więc dokładanie tutaj osobnej biblioteki z Lame mp3 nic nie da, bo program i tak jej nie obsłuży. Możesz wypróbować Exact Audio Copy uznawany za jeden z najlepszych konwerterów plików audio.

  2. W tym przypadku to nie program jest najważniejszy tylko kodek. To od kodeka będzie zależeć jakość konwertowanego pliku. Pobierz najnowszą wersję Lame MP3 Encoder: http://www.programos...ogram,lame.html W rozpakowanym folderze będziesz miał plik lame_enc.dll i w programie z którego skorzystarz podaj ścieżkę dostępu do tego pliku. Tak jak napisał manniol możesz użyć albo foobara 2000 albo jakiegoś dedykowanego programu przeznaczonego do konwertowania plików audio jak Exact Audio Copy albo Any Audio Converter.

  3. Poprzednicy mają rację, nie ma sensu używać tak starego programu do partycjonowania, bo można narobić sobie niepotrzebnych problemów. Ja ze swojej strony polecam GParted. Darmowe narzędzie do zarządzania i partycjonowania dysków twardych, doskonała alternatywa dla komercyjnych programów jak Partition Magic. Świetny program, używam go od wielu lat. Pobierasz najnowszą wersję w formie obrazu iso, wypalasz i bootujesz z płyty albo z pendriva. Najlepiej będzie jak usuniesz całą partycję i utworzysz nową z normalnym systemem plików obsługiwanym przez Windows.

  4. odznaczone...

     

     

    A może jest coś lepszego od filezilli, co zapisuje bez problemu ?

     

    Filezilla też zapisuje bez problemu, nigdy nie miałem kłopotów z tą opcją. Poszukaj jeszcze w ustawienich, czy coś się nie zmieniło, albo przeinstaluj na nowo, bo problem napewno tkwi w twoim kliencie. Zawsze możesz też wypróbować inne programy: WinSCP, FlashFXP albo zwykłego Total Commandera...

  5. Rzeczywiście, masz rację, może to być równie dobrze Mustang, chociaż jak spojrzałam na ten symbol to pierwsze co to skojarzyło mi się z tym zasilaczem. Jestem prawie pewny, że te problemy związane z wyłączaniem komputera są spowodowane przez zasilacz. Zresztą nawet jeśli to coś innego jest przyczyną to zasilacz i tak należałoby jak najszybciej zmienić na jakiś markowy, bo nie wiadomo ile ten wytrzyma i czy odchodząc nie zabierze ze sobą innych podzespołów komputera ;)

  6. Wyłączanie się komputera najprawdopodobniej jest spowodowane przez marnej jakości zasilacz. Te wyroby firmy ProComp są to urządzenia "zasilaczopodobne", które nie są w stanie dostarczyć stabilnych napięć do prawidłowego funkcjonowania podzespołów komputera. Proponuję zaopatrzyć się w nowy zasilacz jak najszybciej, zanim ten ProComp uszkodzi płytę główną lub dysk twardy. Spróbuj zamontować jakiś inny zasilacz i zobacz czy problem dalej będzie się powtarzał. Jak nie to kup jakiś nowy markowy zasilacz, albo napisz na forum to dopasujemy odpowiedni.

  7. Narazie nie ma w planie dokupywania kostek. Pozatym niewiem dlaczego system widzi tylko 504 MB ??? skoro kostki są 512 lub 256. Pozatym niewiem czy ów laptop nie ma już maksymalnej pamięci zainstalowanej.

     

    Ja w swoim mam 2x512 ( z całosci 256 zabiera grafa)a ogółem można max 2x1024,a lapek jest z 2007 roku. Skoro lapek koleżanki jest jeszcze starszy to niewiem czy nie jest pod tym względem gorzej :(

     

    System widzi tylko 504 MB, ponieważ pozostała część pamięci jest przydzielona pod kartę graficzną, tak samo jak w twoim laptopie.

    A jeśli chodzi o instalację Ubuntu to możesz wypróbować sobie inne lżejsze, mniej zasobożerne środowiska oparte na Ubuntu. np. Xubuntu oparte na środowisku graficznym Xfce albo Lubuntu oparte na Lxde.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...