Skocz do zawartości

Prawdopodobnie włamanie na router


walus002

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam nie lada zagadkę posiadam router TP-LINK TD-W8901G.

Ale po kolei...

Internet działa bez problemowo zarówno na komputerze stacjonarnym (kabel LAN) jak i na HTC Wildfire S (wi-fi)

Gdy wpisuje 192.168.1.1 w wyszukiwarce i wpisuje standardowe dane logowania (nic nie zmieniałem! jeszcze wczoraj działało) admin/admin i daje OK, to strona jakby sie odświeżała w przeciągu 1 sec i ponownie wyskakuje te okienko, a jak dam anuluj to wyskakuje taka o to informacja "

Protected Object

 

This object on the RomPager server is protected"

 

 

 

Router zabezpieczylem za pomocą Protokołu WPA/WPA2. hasło ma duże i małe litery ciężko zgadnąć...

eset smart security nie wykrył żadnego nowego połączenia (gdy pierwszy raz podłączyłem telefon za pomocą wi-fi pytał mnie o reguły itp..)

 

Resetowałem ruter kilka razy...

Co może być przyczyną ?

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Możliwe, że wyłączyłeś kiedyś dostęp do strony konfiguracyjnej po WiFi i możesz edytować ją tylko z kabla.

 

Inna sprawa, to ustawienia klawiatury. Wiem, że to może brzmi śmiesznie, ale kiedyś przez Caps Locka zablokowałem sobie dostęp do konta w mBanku.

 

Na dodatek MikroTiki (przynajmniej mój) uniemożliwiają wprowadzenie w haśle potoku (|). Zmienić hasło na zawierające go można, ale potem się już nie zalogujesz.

Odnośnik do komentarza

udało mi się dostać do konfiguracji routera ale nie potrafię go skonfigurowac...dodam że mam neostrade

 

 

daje quick start wybieram strefę czasową dalej wybieram PPPoE/PPPoA wpisuje nazwę użytkownika i hasło i jest problem z connection type, do wyboru mam:

PPPoE LLC

PPPoE VC-Mux

PPPoA LLC

PPPoA VC-Mux

 

 

co tu wybrać ?

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...