Skocz do zawartości

Jaki jest powód/powody infekcji - ukash, weelsof itp.


Rekomendowane odpowiedzi

Leworęczna można uruchomić przeglądarkę w sandboxie,podobno nie przepuszcza tego świństwa.

Pozatym to podstawą są regularnę aktualizacje systemu jak i oprogramowania typu java i flash jak i przeglądarek.

Dzięki za odpowiedź - z Sandboxie to dobry pomysł, potestuję, a jak przepuści to świństwo kolejnym razem to znów się do Was zgłoszę ;) Aktualizacje systemu wykonuję regularnie (inaczej się nie da na tym zainfekowanym kompie), tak samo z javą, z flashem faktycznie się opuściłam. Opera z automatu pyta o aktualizację i zawsze dostaje zezwolenie.

Naprawdę wykonujecie kawał dobrej roboty. Musiało mi się takie paskudztwo przypałętać zebym jeszcze kilku mądrych rzeczy dowiedziała się przy okazji.

Podziwiam, darzę Was szacunkiem i sympatią.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Moglbym analizowac logi i sposoby naprawy, ale nie potrafie i juz dziadka marka nie nauczycie.

 

Nauczyłbyś się ,potrzeba jedynie chęci i czasu.

 

Ja uczyłem się (uczę) z postów picasso.

 

Przypominają mi się czasy postrachu CIH-a (Czarnobyl) i kasowania BIOS-ów 

 

Młody szczyl ze mnie ale były wtedy jaja programowanie kości (flash nand czy jakoś tak) było droższe od kupna nowej płyty głównej.

Teraz już raczej to nie działa chyba że ma ktoś win98.

Odnośnik do komentarza

Ja wczoraj zaktualizowałem javę na 7v5, miałem v3. Lepiej dmuchać na zimne, jeśli to może być powód załapania tego dziadostwa. Przeglądarki aktualizowane na bieżąco, żadnych śmieci advare nie instaluję. Mam nadzieję że nie zostanę kolejnym klientem Picasso <_< .

 

PS. przeglądam sobie DPD, i jestem przerażony tym co ludzie instalują z programami, masa adware+śmieci w przeglądarkach. Jak można na takim czymś pracować?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...