Skocz do zawartości

Błędy, zacinka, niebieski ekran i reset kompa;/


adamek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

dzis zauwazyłem ,ze komp mi sie wiesz jak ogladałem film na youtube,pozniej jak kamerke podlaczylem to z 2 razy mi sie zawiesił.Czy moze to byc problem z grafika,wlasnie przez takie bledy zmienili mi karte z hd 4890 na hd 4890 rapotor 2 giga,ale znowy pojawia sie ten sam problem ,moze zasilacz trefny,wczesniej tamte hd 4890 bylo popsute to i ta nowa grafika tez by była j???dziwne a moze jakis podzespól pali k.graf niewiem,czekam na wskazowki ??

 

zasilacz 550w chifteac plyta gigabyte p 35 hd 4890 raptor, dysk twardy 500 giga western,procek i5 2.66 obudowa ninja.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Masz najnowsze sterowniki do karty graficznej zainstalowane? Sprawdź temperatury programem Everest na przykład czy GPU-z i podaj na forum. Może sprzęt się przegrzewa.

I pokaż też screen z BSOD-a. Przepisz kod. I zainstaluj to: http://www.fiberdownload.com/Download/19771/BlueScreenView i daj zrzut z uruchomionego programu, powinien pokazać co jest przyczyną ekranów śmierci.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam,sorry ze długi nie pisałem,i znowy zaewiecha prz ogladaniu filmu pomaga reset identyczne zahcowanie jak na poprzedniej k.graficznej,Czy format pomóglby??bo sie zastanawiam,szkoda danych i czasu;/,a sterowniki to najnowsze mam

nic nie kreciłem nic nie robiłem.Z temperatury chyba sa zbyt duze.:

 

AUX 47 ST

 

GPU DIODE(DISPIO) 64 ST

GPU DIODE(MEMI0) 74 ST

GPU DIODE(Shader)65 STOPNI

 

WDC 35 ST

 

PROCESORY PO 45 NA KAZDYM RDZENIU ,ppłyta głowna 25st

 

obudowa ninja 3 wiatraki smigaja

 

Czekam na wskazowki,bo do serwisu sklepu tez nie mam zaufania

Odnośnik do komentarza

Dziwne aktualizuje program z poprzedniej wersji i taka sama wersje mam po instalacji nowej 9.2.... na xp

 

biore uruchom-dxdiag i i zawsze pisze ta samwersja co przed instalacja nowej a w pliku setup nowej instalki podpisana jest stara wersja a plik sciagam z dobreprogramy.pl i nawet ta wersje web sprawdzalem i wyskakuje ze nie mapotrzeby instalacji directa bo jest nowy,dziwne.

Odnośnik do komentarza
,ale zaraz po wylaczeniu temp grafy miala 83 80 st.

Za wysoka temperatura, dojdzie do granicznego poziomu i klops.

 

Zamontuj dodatkowy wentylator najlepiej 12 calowy, zepnij kable ze sobą, aby udrożnić przepływ powietrza, w ostateczności kup wydajniejszy radiator i/lub wiatraczek, jeżeli grafika po OC zrezygnuj z tuningu.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

pANOWIE ZNOWYU TO SMAO ZAWIECH ANA FILMACH I RESET POMAGA,ALE NA ZASTEPCZEJ GF 220 NIE BYLO TaKICH PROBLEMOW TA 5830 MOZE TEZ WADLIWA ,CZY PRZYPADKIEM JAKAS CZESC NIE PSUJE TYCH K.GRAFICZNYCH??Prosz o wskazowki

Edytowane przez picasso
21.02.2011 - Temat zostaje zamknięty. Wygasła jego żywotność ustalona zasadami. //picasso
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...