Skocz do zawartości

Babylon IE


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Przy okazji ściągania roszerzenia do Firefoxa ściągło mi się coś takiego jak Babylon Toolbar. Odinstalowałem w firefoxie tą wyszukiwarke . Problem pojawił się po uruchomieniu IE . Po ok 2-3 sekundach Babylon pojawił się na pasku i koniec nic nie można było zrobić. Znalazłem folder folder w którym był Babilon i go skasowałem . Pozwoliło to na poprawne uruchomienie IE. Proszę o sprawdzenie logów i ewentualne uwagi co mam wykonać.

OTL.Txt

Extras.Txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Drobna poprawka - Uruchom OTL i w oknie Własne opcje skanowania/Skrypt wklej następujący tekst:

 

:Files
C:\Documents and Settings\LocalService\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\hosts.bak
C:\Documents and Settings\LocalService\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Config.nt.bak
C:\Documents and Settings\LocalService\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Autoexec.nt.bak
C:\Documents and Settings\WEBSITE1\Dane aplikacji\Mozilla\Firefox\Profiles\nzfddt4u.default\searchplugins\startsear.xml
C:\Documents and Settings\WEBSITE1\Dane aplikacji\Mozilla\Firefox\Profiles\nzfddt4u.default\searchplugins\web-search.xml
C:\Documents and Settings\WEBSITE1\Dane aplikacji\Mozilla\Firefox\Profiles\nzfddt4u.default\searchplugins\the-pirate-bay.xml
 
:OTL
FF - prefs.js..browser.search.defaultengine: "Web Search"
FF - prefs.js..browser.search.defaultenginename: "Search the web (Babylon)"
FF - prefs.js..browser.search.order.1: "Search the web (Babylon)"
FF - prefs.js..keyword.URL: "http://search.babylon.com/?affID=109683&tt=060612_5_&babsrc=KW_ss&mntrId=b0acaa1400000000000000265e99d990&q="
O4 - HKLM..\Run: []  File not found
 
:Commands
[emptytemp]

 

Adnotacja dla innych czytających: skrypt unikatowy - dopasowany tylko i wyłącznie pod ten system, proszę nie stosować na swoich systemach.

 

Kliknij w Wykonaj skrypt. Zatwierdź restart komputera.

 

Do obejrzenia dajesz nowy log z OTL ze skanowania. I wypowiedz się jasno czy problem nadal występuje.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...