Skocz do zawartości

Facebook nie chce sie załadować


Boczi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od kilku dni mam problem z serwisem facebook, mianowicie wpisując swój login i hasło nie moge przejśc do swojego profilu (inne osoby które próbowały zalogowac sie z mojego komputera mają ten sam problem) na innych urzadeniach konto dziła bez problemu, pobrałem darmowego antywirusa ze srtony: http://www.eset.pl/P...CFUZd3wodfiWVow ,nastepnie przeskanowałem komputer, antywirus usunłął 4 podejrzane pliki i dalej nic. Pobrałem program c cleaner zrobiłem szybkie skanowanie oraz wyczyściłem system łacznie z cookies itd. w dalszym ciągu nie pomogło. Problem pojawia sie na kazdej przeglądarce jaką posiadam: IE Opera Firefox.

Uprzejmie prosze o pomoc i wyrozumiałośc to mój pierwszy post i nie wiem do konca jak ma on wygladać.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Bez wyników ze skanera ESET nie można w ogóle ocenić co to było i czy godne uwagi / związane z problemem. W Twoich logach z OTL nie widzę żadnych śladów infekcji.

 

1. Do deinstalacji tylko poboczny śmieć (nie ma związku z problemem): Ask Toolbar (KMPlayer Toolbar).

 

2. Do poprawki drobne błędy z Dziennika zdarzeń:

 

Error - 5/12/2012 5:12:04 AM | Computer Name = Dawid-Komputer | Source = WinMgmt | ID = 10

Description =

 

Korektę błędu WMI numer 10 wykona automat Fix-it z artykułu: KB2545227.

 

Error - 3/9/2012 7:21:52 PM | Computer Name = Dawid-Komputer | Source = Service Control Manager | ID = 7011

Description = Upłynął limit czasu (30000 ms) podczas oczekiwania na odpowiedź transakcji

z usługi NIS.

 

To stary błąd sprzed kilku miesięcy, ale poświadcza obecność pakietu Norton w przeszłości. Na wszelki wypadek zastosuj jeszcze Norton Removal Tool, który może ujrzy jakieś ukryte szczątki po tym pakiecie.

 

 

od kilku dni mam problem z serwisem facebook, mianowicie wpisując swój login i hasło nie moge przejśc do swojego profilu (inne osoby które próbowały zalogowac sie z mojego komputera mają ten sam problem) na innych urzadeniach konto dziła bez problemu

 

Co to konkretnie oznacza, co się pokazuje, jakiś określony błąd czy może pusta strona?

 

 

.

Odnośnik do komentarza

A więc wpisując adres w przęglądarke nie pojawia sie nic (strona jest pusta), cały czas trwa jej ładowanie, na strone startową FB mogę wejść jedynie za pomoca google.pl - udaje sie to bez problemu jednak czasem bywa tak jak w przypadku próby uruchomienia strony bezpośrednio przez przeglądarke, po wpisaniu loginu i hasła przy kursorze myszki pojawia sie "klepsydra" długo długo nic, a nastpenie wyskakuje komunikat:

"Nie uzyskano połączenia z serwerem Upewnij się, czy adres został wpisany poprawnie, lub spróbuj wyszukać witrynę."

Czasami udami sie zalogować np przed godziną( wczoraj w ciągu dnia próbowałem wielokrotnie i nic) jednak po chwili strona zaczyna mulić - zaczyna sie to co w przypadku wiekszości prób logowania, dodam że takie problemy wystepują tylko i wylącznie z facebookiem.

Zastosowałem twoje powyższe wytyczne, ponownie zrobiłem skan za pomocą OTL (tym razem program wygenerował 1 plik).

OTL.Txt

post-4676-0-92630000-1339324299_thumb.jpg

post-4676-0-20677000-1339324319_thumb.jpg

post-4676-0-71570500-1339325336_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza

Nowy log nie był mi potrzebny. A dlaczego teraz powstał jeden plik, jest w opisie narzędzia (wyróżnione na różowym tle).

 

Co do Facebooka, to jedyne co mi przychodzi na teraz (o ile to nie jest problem IP na innym poziomie), to reset ustawień sieciowych:

 

1. Otwórz Notatnik i wklej w nim:

 

reg delete HKLM\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Network /v Config /f
ipconfig /flushdns
netsh advfirewall reset
netsh winsock reset
netsh int ip reset c:\resetlog.txt
pause

 

Z menu Notatnika > Plik > Zapisz jako > Ustaw rozszerzenie na Wszystkie pliki > Zapisz jako FIX.BAT > z prawokliku Uruchom jako Administrator

 

2. Zresetuj system. Podaj wyniki czy nastąpiła jakaś zmiana.

 

Temat przenoszę do działu Sieci, bardziej pasuje.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Zmieniłem serwery wydaje mi sie że pomogło,jednak tak jak pisałem we wcześniejszych postach czasami udaje mi sie zalogować na facebooka więc ostateczną odpowiedź dam za kilka dni. Napisałas ze tymczasowo, dlaczego ? Nie moze tak zostac na stałe ?

 

 

OK wszystko działa, dzięki wielkie za poświęcony czas i pomoc !!

Oczywiście chciałbym się jakos odwdzięczyć więc prosze o numer jakiegoś konta bankowego gsdyz na forum widziałem tylko metode paypal ;/ (niewazne jaki bank)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...