Skocz do zawartości

Problem z uruchomieniem, błąd wejścia/wyjścia.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chciałbym prosić o pomoc bo nie wiem co z tym zrobić.

Jest to laptop Toshiba A200, problem wygląda tak że po włączeniu pokazuje się ten napis że ładowanie systemu, ale sam napis bez tego świecącego logo i po jakimś czasie znika i pokazuje się biały pasek na dole ekranu i nad nim pisze że kopiowanie plików systemu Windows ale pasek się nie ładuje i po chwili wywala błąd, właśnie jak w tytule wejścia/wyjścia 0xc00000e9, pisze coś na temat dysków zewnętrznych ale nic nie jest podłączone, Przypuszczam że to może być jakiś problem z systemem, tryb awaryjny również się nie uruchamia wywala ten sam błąd.

Szukałem trochę po sieci ale ten błąd występuje w bardzo wielu różnych przypadkach i nic konkretnego nie znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Próbuję tu różnych rzeczy i doszedłem że jest coś namieszane z partycjami. Uruchomiłem z płyty instalacyjnej i próbowałem naprawić system z narzędzi tam dostępnych, program wykrywał system na dysku D a nie na C tak jak powinno być, no i ta partycja D ma 0 MB.

Uruchomiłem system Vista PE z płyty CD i okazało się że jest tu coś namieszane, partycja C ma tylko 100 MB, a partycja D która ma mieć 40 GB ma format plików RAW a więc prawdopodobnie jest nie do odzyskania, ale sprawdzę tego checkdiska mimo że nie przypuszczam żeby coś pomógł.

 

Edycja:

Checkdisk dochodzi do 4 procent i w kółko próbóje naprawić jakiś segment plików i wyświetla że nie można naprawić.

 

pokazuje się biały pasek na dole ekranu i nad nim pisze że kopiowanie plików systemu Windows

Tu mała poprawka, tam pisze że ładowanie plików nie kopiowanie, to wygląda jak próba naprawy systemu. Tylko ciekawe skąd i gdzie on ładuje te pliki jak ich nie ma.

Edytowane przez marcinkowski
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...