Skocz do zawartości

Wentylator chodzi za cicho


Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi o to ze jak w wczesniejszym temacie mialem za wysoka temperature i mialem go wyczyscic. Kilka osob polecalo odkrzaczem a ze nie mam sprezonego powietrza ani nie moge otworzyc obudowy to tak zrobilem. Wylaczylem kompa i przejechalem odkurzaczem kazdy otwor.

I szczerze to bylo po tym lepiej bo jakby lekko ciszej chodzil a gra Counter Strike juz praktycznie w ogole mi nie przycinała. Sukces.

Ale po paru godzinach znowu slychac bylo glosniej wentylator jakby jakis brud w nim siedzial wiec tylko dmuchnalem ustami w wylot w obudowie i nagle laptop zrobil sie cichutki. Przy wylocie praktycznie nie czuje juz powietrza, temperatury wysokie (skan robiony bez wiekszego obciazenia)

post-4412-0-74594400-1336427908_thumb.jpg

a gra mi chodzi chyba gorzej niz przed czyszczeniem. Mialem pobrany SpeedFan ale on wszedzie przy obrotach pisal ze "0" ale nawet wczoraj mi tak pokazywal. Niby w BIOSie sa tez pokazane obroty ale nie umialem znalezc. Czyzby cos poszlo?

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...