Skocz do zawartości

Opera - Nagłe obciążenie


Kris1982

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Proszę o pomoc, otóż dzisiaj wieczorem coś zaczęło się dziać z Opera nie dobrego iż obciążenie w Menedżerze Zadań sięgnęło niemal 100% CPU. Problem jest jakiś dziwaczny bo po ok 10 minutach obciążenia, spada do poziomu 5% i można normalnie korzystać z przeglądarki, jednak po następnych ok 10 minutach problem wraca. Podaję logi z OTL, system to WinXP Prof, przeglądarka opera

 

EDIT: właśnie mi się przypomniało w którym momencie to stało się, otóż oglądem YouTube, niestety nie widząc czemu YT ostatnio mi strasznie szarpie i sie zacina, chciałem przewinąć kawałek do przodu video i nastąpiła zwiecha przeglądarki z powodu niemal maksymalnego obciążenia CPU

OTL.Txt

Extras.Txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Temat przenoszę. Z logów nic nie wynika, brak oznak infekcji (są tylko drobne adware od uTorrent i vShare), a poza tym OTL nie skanuje konfiguracji Opera.

 

 

EDIT: właśnie mi się przypomniało w którym momencie to stało się, otóż oglądem YouTube, niestety nie widząc czemu YT ostatnio mi strasznie szarpie i sie zacina, chciałem przewinąć kawałek do przodu video i nastąpiła zwiecha przeglądarki z powodu niemal maksymalnego obciążenia CPU

 

Może rozpocznij od przeinstalowania Adobe Flash, ale z poprzedzeniem tego deinstalacją starego Avasta.

 

 

1. Przez Dodaj / Usuń programy odinstaluj uTorrent Toolbar. Popraw przez AdwCleaner z opcji Delete.

 

2. Przez Dodaj / Usuń programy odinstaluj Avast. Przejdź w Tryb awaryjny Windows i popraw przez Avast Uninstall Utility.

 

3. Przez Dodaj / Usuń programy odinstaluj wszystkie pozycje Adobe, Flash jest podwójny:

 

========== HKEY_LOCAL_MACHINE Uninstall List ==========

 

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall]

"Adobe Flash Player ActiveX" = Adobe Flash Player 10 ActiveX

"Adobe Flash Player Plugin" = Adobe Flash Player 11 Plugin

"Adobe Shockwave Player" = Adobe Shockwave Player 11.5

 

Następnie skorzystaj z deinstalatora Adobe Flash linkowanego w przyklejonym: KLIK.

 

4. Otwórz Operę i z jej poziomu zainstaluj najnowszy Adobe Flash.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...