Skocz do zawartości

Bezsensowna parodia.


Rekomendowane odpowiedzi

I zaś "dostałem po gaciach" i znów jeszcze raz od samej pani "prezes".

Picasso - "ulotniłem się" po cichutku, bez huku myśląc głupi, że w ogromie swojego intelektu potrafisz to uszanować ale skoro nie, to pozwalam sobie odpisać, teraz to i mi to zwisa i powiewa tak samo jak tobie, szkoda tylko, że rozstajemy się w takiej atmosferze, taka twoja wola, chyba to lubisz historycznie patrząc wstecz.

  1. Nazwij rzeczy po imieniu: to są fochy
    Ty nazywasz to "fochem", a ja "zmęczeniem materiału" ale idąc twoim tokiem rozumowania to mój foch jest niczym, marnym popisem :lol: w porównaniu z twoim spektakularnym fochem przy odchłodzeniu z SE, wysmarowując łzawy epos. A propos, mieścisz się jeszcze pod sufitem w domu ze swoim ego? Pamiętasz jeszcze swoje pretensje do adminów SE? A dziś będąc swoim własnym i dla siebie samej adminem jak się z tym czujesz w kontekście tego "pożegnalnego listu". Powiedzenie głosi: "punkt widzenia zależy od punktu siedzenia".
  2. uczestnictwo warunkowe tylko gdy cacy
    a cacy to kiedy było, albo inaczej, komu? Nam (nie tobie) się wydawało, że cacy to będzie, a wyszło jak zwykle. Te same problemy "IPS error", te same problemy bez oddźwięku (albo raczej z oddźwiękiem "NIE" na każdą sugestię poprawy funkcjonowania forum ) przykładem niech będzie proste pytanie o zmianę koloru czcionki dla artów "WAŻNE", kwitujesz można rzec argumentem "NIE BO NIE" nawet nie sprawdzając skutków tej prostej operacji, i na dokładkę jeszcze bez sensu sonda na temat laout’u, chyba tylko po to aby zatkać nam gęby.
  3. Jeśli nie są w stanie uczestniczyć w mojej społeczności, nie podoba się im, widocznie nie jest nam dane współpracować
    Tu czytaj pkt.1

Zrobiłaś ze mnie (i tak się też czuję) zwykłego barana w "stadzie" ludzi które tu za sobą przywlokłaś gdy gminnie wszyscy "pomagaczo - finansowi wspomagacze" zostawiliśmy SE właśnie dla Ciebie (licząc na to, że będzie właśnie cacy), komu "budujemy ten wygodny domek", sobie może? Okazuje się żeś jest jak ruda lisica, cwaniara, zapewne ze słowami na ustach: "chcieliście to przyszliście" przeżułaś i wyplułaś bo już nie smaczni? Bo forum już jest bardziej w necie widoczne to można dyktować nam do woli jakie się chce warunki? Tak to wygląda z mojej perspektywy, a jak wygląda z twojej i tak się (prawdy) nie dowiem, jak wynika z całościowego kontekstu prawdę piszesz jak się pomylisz ubierając to w nie do końca zrozumiałą retorykę i sformułowania/słowa niczym Yoda.


  1. to bierzesz udział w żenujących dyskusjach "z górnej półki"
    - żenujące dyskusje powiadasz? Żenujące to jest to jak traktujesz userów- wyrobników, którzy dla ciebie pracują za darmochę, "wyszło szydło z worka".

Reasumując przykre to, ale okazuje się, że straciłem dla ciebie prawie dwa lata.

 

 

@mycha69 - totalnie, jeszcze raz napiszę dużą tłustą czcionką - TOTALNIE przeceniasz moją wiedzę, może tu na tle tego konkretnego forum kilku userów permanentnie się udzielających w tym i ja wyróżniamy się, ale zapewniam cię, że takich jak ja i znacznie znacznie lepszych jest caaaaaałaaaaaaaa masa, podam ci kilka linków wiodących vortali technologicznych gdzie zawsze możesz uzyskać fachową pomoc w kwestii sprzętu: frazpc.pl, purepc.pl, pclab.pl, in4.pl nie wypisuję innych, obcojęzycznych z wiadomych powodów.

Zwróć szczególną uwagę na board fraza to rozkminisz jakie klimaty panują na niektórych forach (to jest samo życie, a nie szkółka niedzielna) i przykład, zapewniam, że to nie jest przykład należący do kategorii niezwykłych: http://www.frazpc.pl/b/294502 mamy tam kupę takich lub jeszcze bardziej "śmiałych" przypadków, czyta to ktoś kto chce, kogo "oczy bolą" bo jest zanadto pruderyjny nie czyta i już.

 

PS. picasso - jak sądzę nie omieszkasz dopisać swoje trzy grosze i jak sądzę możliwe jest, że post/temat może lecieć do kosza (co jest bardziej prawdopodobne) ale skoro potrafisz jak się okazuje pisać do kogoś kogo już nie ma, to się może, powtarzam - może, chociaż chwilkę zastanowisz i ciekawe co to będzie, ale zapewne kolejne wyalienowane wnioski.

Zrozum w końcu prostą rzecz, to nie jest problem trolli karolków jako takich, choć on sam jest osobliwym ciężkim przypadkiem, problemem jest to jak traktujesz resztę w kontekście jego/ich działań, rozumiesz? Nie, nie, nie, nie żalę się. "Zmęczonych" takimi "mądrościami" jak sądzę będzie więcej, a dla lepszego samopoczucia (czego ja nie potrafiłem paradoksalnie myśląc, że z pożytkiem dla ciebie) z obawy przed kolejnymi głupawymi postami tego typu trolli lepiej jest zostawić temat "w spokoju" niech idzie jego-trolla tokiem, ale wtedy wszystko, absolutnie wszystko, cała pomoc i to co wcześniej się napisało traci całkowicie sens.

Nie obawiaj się, mam dużo więcej od ciebie przyzwoitości wiedząc jakie będą tego tematu konsekwencje, nie zamierzam korzystać z twoich usług w "twoich działach", mam i praktykuję inne, prostsze ale 100% skuteczne sposoby niźli mitrężenie dwóch dni na rozwiązanie problemu. Zresztą takich jak Ty jest spora grupa, trzeba tylko wiedzieć gdzie ich szukać.

Użyłem nicka zbieżnego co by każdy kto chce to czytać zidentyfikował mnie właściwie, nie obawiam się swoich słów, a każdego kto to przeczyta może najdzie jakaś refleksja, że nie wszystko "co się świeci jest złotem" praktyki które tu uskuteczniasz @picasso to nic innego jak SE-bis.

Konto jak chcesz możesz sobie skasować (statystyki i tak zostaną), potem zapewne zechcesz zablokować mnie też po IP, chociaż to nie jest takie pewne, znając mnie trochę pewnie pomyślisz, że znów założę następne konto, a to zaś kolejny user statystyczny punkt.

 

Teraz żegnam.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Zastanawiałem się dłuższą chwilę czy coś pisać czy nie ale mam kilka przemyśleń więc się nimi podzielę. Nie ukrywam że MarekW od początku nie zrobił na mnie

dobrego wrażenia. Sposób wypowiedzi, który określił bym często jako buracki raził mnie. Z drugiej strony facet raczej ma wiedzę chociaż nie zawsze potrafił

ją przekazać. Tak mi się wydaje że nie rozumiał (i chyba niestety dalej nie rozumie) jednej z podstawowych zasad przekazywania drugiemu swoich myśli. Jak

wcina się w temat infekcyjny z tekstem o SP3 to nie dość że źle poradził obiektywnie (bo aktualizuje się na końcu) to jeszcze napisał to w taki sposób że

ciężko na to odpowiedzieć kulturalnie. Takie teksty wywołują reakcje obronną i utrwalenie starych zachowań. Cały czas mówił o dyskusji merytorycznej ale

czasem ciężko to było osiągnąć. Najbardziej zapamiętałem docinek o płycie głównej - napisał że tą płytę główną będę sobie mógł kupić do biura jak je kiedyś

będę miał. Szczyt kultury i obycia.

Dziwię się takiemu atakowi na Karolka - czasem jak czytam tematy w których się wypowiada poleca, powiedziałbym "dziwne" programy ale w ostatnim temacie w

którym miał pomysł dobry (zmniejszenie zegarów karty) został zgnieciony przez resztę. Chociaż fakt że mógł to szerzej opisać jak prosił o screena z programu

do podkręcania bo jak to zobaczyłem czytając to pierwszy raz to się też złapałem za głowę.

Zarzuty pod adresem Picasso też są trochę dziwne. Wydaje mi się że nikogo nie zmuszała do przejścia tutaj z SE ani teraz nikogo nie zmuszała do pisania. Zysk z

tego że użytkownicy się tutaj udzielają ma raczej niewielki bo nie wiem jak reszta ale ja nie widziałem tutaj reklam. Czego nie można powiedzieć o innych

forach. W internecie w dzisiejszych czasach strona bez denerwujących reklam, oferująca pomoc techniczną to fajna sprawa. Nieuwzględnianie uwag przy wyglądzie forum - przecież wspominanie o tym jest tak małostkowe że aż strach. Zresztą forum należy Picasso więc ona ostatecznie decyduje jak wygląda. I jeszcze żal o bycie wykorzystanym i ten samoban na miesiąc - czy tak naprawdę powinni zachowywać się dorośli ludzie?

Wydaje mi się że dział Hardware przetrwa odejście Marków i jakoś to będzie.

Odnośnik do komentarza

Sorry Winetou MatiK ale jesteś tak młody, że quano rozumiesz z tego co napisałem,

Zastanawiałem się dłuższą chwilę czy coś pisać czy nie ale mam kilka przemyśleń więc się nimi podzielę

faktycznie następnym razem zastanów się nieco dłużej może coś bardziej sensownego z tego wyjdzie, mało kogo obchodzą przemyślenia pryszczatego gimbusa, który jeszcze niedawno na quano mówił papu. Znajomość tematu hardware skwitowałeś sam sobie tym zdaniem:

ale w ostatnim temacie w którym miał pomysł dobry (zmniejszenie zegarów karty) został zgnieciony przez resztę.
podsumuję: uczysz się uczysz i guzik z tego wychodzi.
Najbardziej zapamiętałem docinek o płycie głównej - napisał że tą płytę główną będę sobie mógł kupić do biura jak je kiedyś

będę miał. Szczyt kultury i obycia.

co złego w zdaniu, które napisałem :o wiesz tu masz tę zwykłą przypadłość niemalże każdego gimbusa, każdą uwagę traktuje jako napaść na swoją "najważniejszą" osobę, tu leży twój problem.

Generalnie za młody i głupi jesteś aby w ogóle jakkolwiek z tobą polemizować, jest tu czasem na forum 12-to letni chłopak, pod względem intelektu jesteś za nim z tyłu jak odległość do najdalszego zakątka wszechświata, chyba powinieneś się martwić że coś jednak to co nosisz między uszami nie pracuje jak należy.

Rada jeśli w ogóle przyniesie skutek: nigdy nie zabieraj głosu w dyskusji dorosłych, ja spodziewam się odzewu ale na pewno nie od ciebie, na poważnych vortalach jest takie powiedzenie: "przeproś i wyjdź".

Odnośnik do komentarza

Marku Ciebie nikt nie powinien wpuścić na żaden portal, szczególnie poważny. Pomyśl jak świadczy o człowieku który mówi o innym że jest pryszczatym gimbusem który jadł quano. Zawsze staram się nie popełniać błędu atrybucji i uznam że miałeś zły dzień (albo tak Cię mama wychowała) i dlatego tak się wypowiadasz. Swoją drogą ciekawe jak Ty reagujesz w rzeczywistym świecie kiedy coś nie idzie po twojej myśli. Też robisz sobie bany na miesiąc czy może coś równie dorosłego? A i tak na marginesie mam 24 lata.

Odnośnik do komentarza

Sorry MatiK napiszę wprost, jeśli faktycznie masz 24 lata to tylko cię jeszcze bardziej pogrąża, styl i sens twoich wypowiedzi aż nadto sugeruje że do wieku dorosłości jeszcze daleka czeka cię droga, nawet pojęcie atrybucji nie za bardzo jest ci zrozumiałe, do wieku, w którym ktoś będzie cie darzył atencją, chyba nigdy nie dorośniesz. Twojej aprobaty mi nie trzeba wcale, ba wiesz gdzie mam twoje zdanie? Pomyśl jeśli potrafisz.

Koniec, generujesz w moim temacie bezsensowny ruch, spróbuj pisać coś sensownego, myśl człeku to nie boli. pisałem "przeproś i wyjdź", nie na ciebie czekam.

 

EOT

 

PS.

jeszcze jedno MatiK, przeczytaj, nawet możesz kilka razy żeby ci lepiej weszło drugie zdanie w pierwszym poście/temacie.

Odnośnik do komentarza

To nie jest mój problem i pewnie nie powinienem zabierać głosu, ale nie widzę logiki w Twoim postępowaniu.

 

Z mojego punktu widzenia uciekasz przed problemem, tam gdzie jest Ci wygodniej (z Twoich wypowiedzi wnioskuję, że udzielasz pomocy na innych portalach). Największy żal masz do tego, że Administracja nie reaguje na burzenie porządku w dziale Hard, pomimo, że w swoim dziale strzeże go zaciekle ( i słusznie, bo nikt nie wprowadza zamieszania, chaosu, osoba potrzebująca pomocy wie, do czyjej porady ma się zastosować, "czuje" profesjonalizm).

Niedawno znalazłem się w niemiłej sytuacji, gdyż chciałem zmian w swojej parafii, a mając pozytywne doświadczenia ze wspólnoty, pragnąłem, aby było podobnie (tzn. przyjaźnie) w parafii (która jest "zacofana", hermetyczna, smutna). Ksiądz od początku zbywał mnie i moja rada już nigdy tam się "nie pojawi" (odsyłał mnie do proboszcza, który moim zdaniem powoduje problemy "zacofania, smutku, tego, że ludzie odchodzą).

Przez ten prosty przykład wiem, o co Ci chodzi, lecz nie jest on w pełni analogiczny do Twojego problemu.

I może rzeczywiście mógłbyś być mniej wulgarny (nie bierz tego jako pouczenie, nie moja sprawa) :)

Odnośnik do komentarza

ja mam tylko jedną prośbę, do żadnej z osób które się tu dotychczas wypowiedziały nie był i nie jest ten temat adresowany, nie wiecie w czym rzecz, nie rozumiecie kompletnie kontekstu postu/tematu, nie wiem może jest zbyt długi i trudny do zrozumienia dla postronnych, ale chyba o to chodzi, nie czekam tu na pouczenia, bo o te już stanowczo dla mnie za późno, nie te lata.

Nie musimy się szanować, ale jeśli ktoś chce napisać jakieś własne przemyślenia na temat mojej osoby to nie będę dłużny, tematem przewodnim w nim nie jestem ja, ale forum, administracja i sprawy z nim związane, czy to jest zrozumiałe? Ktoś chce mnie zrugać to zapraszam na PW, będziemy się wyzywać prywatnie, bez publiki.

Odnośnik do komentarza

marekW zakończyłeś przygodę z tym forum, więc post jest niekonsekwencją. Masz do wyboru (i wyliczasz to skrupulatnie) wiele innych miejsc, gdzie możesz działać w sposób nieskrępowany. A nawet się dziwię, że sam nie założysz własnego forum sprzętowego, ustawionego od A do Z w taki sposób jak sobie życzysz.

 

 

Te same problemy "IPS error", te same problemy bez oddźwięku (albo raczej z oddźwiękiem "NIE" na każdą sugestię poprawy funkcjonowania forum ) przykładem niech będzie proste pytanie o zmianę koloru czcionki dla artów

 

Nie rozśmieszaj mnie.

 

Co do zarzutów:

- Problemy "bez oddźwięku": oddźwięk jest, tylko nie po Twojej myśli.

- Problemy techniczne: Wszystkie zostały tu rozwiązane w miarę moich możliwości. Na temat ostatnich IPS proponuję skorzystać z linka Google, który podsuwasz użytkownikom, co się stało dnia 17 kwietnia z XS4All.

- Problemy kosmetyczne: Czcionka = przemilczane, że to NIE to jednak było TAK, czcionka została przecież zmieniona. Swoją drogą, ten argument świadczy, że nie ma tu nic poważnego.

 

Zarzutem właściwym jest tu, że nie stosuję się do Twoich oczekiwań, by wyeliminować określone jednostki z forum i stworzyć forum musztry użytkowników. Ja się z Tobą (i każdym innym który dzieli Twoje poglądy) nigdy nie zgodzę w tej kwestii. Nie będę karać Punisherów, bo Cię denerwują, ja będę im pomagać. Nie będę nerwowo rozdawać śmiesznych banów. Nie mam najmniejszego zamiaru stosować tzw. "cenzury jednostronnej", ani dopuszczać wulgaryzmów jako "metody naukowej" mniej obeznanych / pozbieranych użytkowników. Mam kompletnie inne zdanie, inne podejście do użytkowników i inną wizję forum niż Ty.

 

 

Bo forum już jest bardziej w necie widoczne to można dyktować nam do woli jakie się chce warunki?

 

Nie pierwszy to mój konflikt z Tobą. Skoro z lubością wywlekasz markę SE, nie można nie wspomnieć, że pierwszy konflikt był właśnie na SE, ba, rezygnowałeś tam z funkcji moderatora właśnie ze względu na poglądy nie do pogodzenia, chodziło o to samo co teraz. Następnie chciałeś tu kasacji konta zaraz po powstaniu forum w 2010, gdy nie spodobała Ci się moja reakcja na grupę Avira. Czyli: różne miejsca i punkty w czasie, te same pretensje. Widzę wyraźnie, że problemem jestem ja i moje poglądy. No to właśnie rozwiązałeś tę sprawę.

 

 

zostawiliśmy SE właśnie dla Ciebie

 

Wątpię. Po pierwsze: kwestionujesz własną niewymuszoną decyzję, nigdy z Tobą na ten temat nie dyskutowałam ani przed ani po, do niczego nie namawiałam. Po drugie: po moim odejściu przecież powróciłeś tam tymczasowo, by udzielać porad technicznych (podkreślam: porad, a nie ubliżanie tamtejszej administracji). To łatwo sprawdzić na bazie dat ostatniego technicznego posta w tamtejszym dziale Hardware.

 

 

Reasumując przykre to, ale okazuje się, że straciłem dla ciebie prawie dwa lata.

 

Tak, to przykre. Nie pracuje się bowiem dla jednej osoby, tylko dla użytkowników którym się pomaga. Z własnej nieprzymuszonej woli. Ciągnął Cię ktoś za włosy, byś tu pomagał? Nie.

 

 

tematem przewodnim w nim nie jestem ja, ale forum, administracja i sprawy z nim związane, czy to jest zrozumiałe?

 

To już nie jest Twój problem. Przecież opuściłeś to forum.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza
marekW zakończyłeś przygodę z tym forum, więc post jest niekonsekwencją.
tak masz rację, wiele razy byłem i dalej jestem niekonsekwentny tylko dlaczego piszesz do mnie skoro mnie nie ma?
Nie rozśmieszaj mnie.
Ale co w tym co napisałem jest śmiesznego?

 

 

Zarzutem właściwym jest tu, że nie stosuję się do Twoich oczekiwań,
Moich oczekiwań?

 

Problemy kosmetyczne: Czcionka = przemilczane, że to NIE to jednak było TAK, czcionka została przecież zmieniona
Usiądź i spokojnie pomyśl, chodziło o zmianę czcionki czy o zmianę koloru czcionki? Jak cię proszę przynajmniej nie uprawiaj demagogii.

 

Następnie chciałeś tu kasacji konta zaraz po powstaniu forum w 2010, gdy nie spodobała Ci się moja reakcja na grupę Avira.
Jeśli faktycznie myślisz co myślisz to potwierdzam, straciłem dla ciebie dwa lata. Nie rozumiesz ani genezy tego konfliktu ani też moich pobudek, nie zamierzam się tłumaczyć ot po prostu wychodzi Twoja indolencja.

 

Tak, to przykre. Nie pracuje się bowiem dla jednej osoby, tylko dla użytkowników którym się pomaga
Ale nie rozumiem, wydaje Ci się, że ja o tym nie wiem? Analogicznie Ty gdzie wobec tego straciłaś siedem lat? Wszak nie pracuje się dla administracji, prawda? W tym przypadku między między nami jest jedna zasadnicza różnica, ja robiłem to za friko. :lol:

 

Z własnej nieprzymuszonej woli. Ciągnął Cię ktoś za włosy, byś tu pomagał? Nie.
a co napisałem w pierwszym poście? Przypomnę:
zapewne ze słowami na ustach: "chcieliście to przyszliście"

Cóż to jest kwintesencja całej Ciebie, wniosek co myślisz o sporej grupie ludzi którzy s o l i d a r n i e, razem z Tobą opuścili SE jak, powtórzę to z naciskiem: stado baranów.

 

Po drugie: po moim odejściu przecież powróciłeś tam tymczasowo, by udzielać porad technicznych (podkreślam: porad, a nie ubliżanie tamtejszej administracji). To łatwo sprawdzić na bazie dat ostatniego technicznego posta w tamtejszym dziale Hardware.
to jest informacja dla osób (nie dla ciebie @picasso bo i tak albo coś przekręcisz albo znów coś nie dopiszesz), które nie wiedzą w czym rzecz (co to było SE, co się tam stało) Krótko, moderatorzy na SE zostali zbanowani natychmiast, ja ponieważ nie byłem już moderatorem i inni także nie dostali po banie, "w zamian" prowadziłem sobie tam dla nie poznaki małą akcję dywersyjną (kurna i zaś na potrzeby tego miejsca, co mnie podkusiło :lol: ) owszem pozorancko coś tam skrobnąłem ale permanentnie słałem, nowym i każdemu kto założył jakiś temat oraz osób z bazy użytkowników wiadomość na PW z krótkim tekstem ale przede wszystkim adresem do TEJ strony. Proceder trwał tak długo póki admini nie zorientowali się w czym rzecz, efektem był ban. To też jest odpowiedź na twoje sugestie @picasso.

 

Generalnie od jednej z osób (stojącą całkiem zresztą z boku całej tu sytuacji) dostałem ciekawego maila, nie ujawniając od kogo myślę, że mogę przytoczyć jej spostrzeżenia:

jeden:

Zawsze się zastanawiał...., dlaczego wszyscy Moderatorzy zgodzili się odejść z SE razem z Picasso? Przecież od początku było widać, że tu zostali zepchnięci do marginesu, tu albo wcale nie było działów, które były na SE prowadzone przez konkretnych Moderatorów, albo takie działy zostały tu zminimalizowane. Czy Moderatorzy nie poczuli się rozczarowani, wymanewrowani?
Czytaj raczej sens tego co wyżej zawarte, słowa między zdaniami.

 

i dwa:

Tak myślał..., że Picasso Was wykorzystała. Bardziej chodziło o jej ambicje, niż o rzeczywiste potrzeby użytkowników, liczących na pomoc, niż o Moderatorów, że niby na nowym forum będą mieli lepsze warunki pomagania innym.

No cóż, czasu cofnąć się nie da.

 

Cóż, coś w tym musi być. W każdym razie na pewno nie chodzi tylko o ambicje, ale to już faktycznie nie moja sprawa.

 

Spróbuj, jeśli zechcesz cokolwiek jeszcze odpisać zrobić to z sensem, bez populizmu.

 

Nie wiem ale chyba muszę ci to wyłożyć wprost: nie założyłem drugiego konta aby się wyżalić bo opuszczenie tego miejsca bez "fajerwerków" nie miało by sensu, raczyłaś się wypowiedzieć na mój temat już PO moim odejściu i kasacji konta, nie dało się zostawić mnie w takim razie w spokoju? Przecież nie napisałem żadnego paszkwila ani tu, ani gdzieś indziej na pożegnanie.

Odnośnik do komentarza

@Picasso,

@marekW (@Anonim3), @marekw2

 

może by tak skończyć ten CYRK, bo cholernie przykro się czyta i patrzy na sytuację, gdy ludzie, którzy tyle ze sobą przeżyli, tyle razem zrobili zaczynają walkę na noże ... o co ?

https://www.fixitpc.pl/topic/8143-bezsensowna-parodia/

http://www.fixitpc.p...y-nektar-forum/

 

przecież to się w głowie nie mieści, żeby pisząc o Kimś tak :

a jako przykład bierz @picasso - to jest jedna z niewielu kobiet na forach do których człowiek jeśli się nawet z nią się nie zgadza (tylko w kwestiach formalnych, bo w kwestiach IT nie śmiałbym się z nią nawet porównać) to żadne inwektywy nawet przez palce nie chcą przejść, żeby nie wspomnieć, że przez myśl, więc czytaj, patrz i ucz się dziecino jak zachowuje się prawdziwa DAMA

http://www.fixitpc.p...dpost__p__17412

w chwili wściekłości zmienić zdanie o 180 stopni :

Okazuje się żeś jest jak ruda lisica, cwaniara, zapewne ze słowami na ustach: "chcieliście to przyszliście" przeżułaś i wyplułaś bo już nie smaczni? Bo forum już jest bardziej w necie widoczne to można dyktować nam do woli jakie się chce warunki? Tak to wygląda z mojej perspektywy
Żenujące to jest to jak traktujesz userów- wyrobników, którzy dla ciebie pracują za darmochę, "wyszło szydło z worka"

 

@Picasso nie zasłużyła sobie na takie podsumowanie swojej Osoby.

 

Problem w tym, że tam gdzie są dwie SILNE OSOBOWOŚCI, a jedna działa na podwórku drugiej - nie da się rządzić na zasadzie "rób co każę i albo się podoba albo nie"

 

@marekW to nie gówniarz, który jeszcze nic nie widział, nic w życiu nie zrobil i złośliwości wstawia tylko i wyłacznie dla własnej przyjemności, można go lubić, można nie lubić, nie jest jedynym, którego posty były nie na miejscu, ale w pewnym sensie rozumiem Jego wściekłość,

ma swój dorobek na FIXITPC i przywołując go do pionu przynajmniej ze strony Administracji w każdej sytuacji powinien być brany pod uwagę jego wkład , w końcu jest czwartym co do aktywności Użytkownikiem, to jest czas i zaangażowanie, ale też to nie jest praca zarobkowa, nie jest Moderatorem, stąd wieczna "powściągliwość" to może jednak za duże oczekiwania jak na forum ?

 

Odejścia przeceniasz. Sztuczne zatrzymywanie to więcej szkód niż pożytku.

Nikt nie jest nie zastąpiony, ale po niektórych "odejściach" można się bardzo długo zbierać zanim luka zostanie wypełniona, to troche jak strzelenie sobie samemu w kolano,

 

Największym pożytkiem jest i była Wasza współpraca,

ale współpraca jest możliwa tylko wtedy, gdy się z kimś rozmawia, a nie tylko do Niego mówi, a tak to wygląda i fakt bycia lub nie włascicielem forum nic tu nie zmienia,

 

Nawet przy ogromniej wiedzy fachowej najtrudniejszym elementem moze się okazać współpraca/zarządzanie ludźmi.

 

Ja się z Tobą (i każdym innym który dzieli Twoje poglądy) nigdy nie zgodzę w tej kwestii. Nie będę karać Punisherów, bo Cię denerwują, ja będę im pomagać. Nie będę nerwowo rozdawać śmiesznych banów. Nie mam najmniejszego zamiaru stosować tzw. "cenzury jednostronnej", ani dopuszczać wulgaryzmów jako "metody naukowej" mniej obeznanych / pozbieranych użytkowników. Mam kompletnie inne zdanie, inne podejście do użytkowników i inną wizję forum niż Ty.

Pytanie tylko, czy trzymanie się swoich ZASAD jest warte każdej CENY ?

 

@mustang93 - Kim Ty jesteś, żeby pisać "Paszoł won. Idź stąd i nie wracaj." ?

naprawdę, sytuacja i konflikt są tak poważne, że jak nie rozumiesz o co chodzi to przyzwoitość nakazuje milczenie,

i naprawde nie o to w tym wszystkim chodzi kto, gdzie i jaką komu zrobił złosliwość

 

Na koniec,

życzyłabym sobie, żeby strony konfliktu się dogadaly z pożytkiem dla wszystkich i dla forum, ale pewnie za dużo słów padło, by szło sytuację odwrócić - może jednak ?

Edytowane przez picasso
Tematy połączone. //picasso
Odnośnik do komentarza

piotreek

 

Chciałem zauważyć, że Karolek dostał bana na miesiąc. Reagujemy, może tym razem faktycznie z opóźnieniem, ale pewnych ruchów nie da się zatrzymać. Czasami kamyk wywołuje lawinę, tak stało się tym razem.

 

Moim zdaniem nie warto już tego tematu roztrząsać. Większość użytkowników to dorośli ludzie, nie zmieniają zdania jak chorągiewka na wietrze, sądzę, że decyzje o odejściu były przemyślane i nasze publiczne ekspiacje niewiele zmienią. Jeśli ktoś będzie chciał wrócić, to tak postąpi.

Odnośnik do komentarza

Po prostu napisałem dziadowi co o nim sądze i tyle. To jest prywatna wiadomość więc nie wasza sprawa...sam Landuss napisał ''Wszystkie docinki proszę kierujcie sobie na PW, nie tutaj.'' Potrzebowałem pomocy a zamiast tego z strony markaW otrzymałem jakieś żartobliwe zbędne posty ( przynajmniej Ja to odebrałem tak jak by se gość ze mnie jaja robił )

Odpisałem żeby się po prostu nie udzielał w moim wątku jeśli nie jest w stanie mi pomóc ... Heh panienka się obraziła.

Odnośnik do komentarza
Po prostu napisałem dziadowi co o nim sądze i tyle
"dziadem" to sobie nazwij swojego starego jak go kiedyś poznasz pod jakąś budą z piwem.
Heh panienka się obraziła.
małolacie na ciebie? A kim ty jesteś? Nie schlebiaj sobie pacanie, takich jak ty tu przerabiałem setki jeśli nie tysiące.
przynajmniej Ja to odebrałem tak jak by se gość ze mnie jaja robił
jakbym sobie jaja robił to byś to poczuł nawet w tych swoich jajach wielkości żołędzia.

 

A propos, ile tu jesteś pajacu, że kogoś stąd wypraszasz.

 

EOT.

Odnośnik do komentarza

Po prostu napisałem dziadowi co o nim sądze i tyle. To jest prywatna wiadomość więc nie wasza sprawa...sam Landuss napisał ''Wszystkie docinki proszę kierujcie sobie na PW, nie tutaj.'' Potrzebowałem pomocy a zamiast tego z strony markaW otrzymałem jakieś żartobliwe zbędne posty ( przynajmniej Ja to odebrałem tak jak by se gość ze mnie jaja robił )

Odpisałem żeby się po prostu nie udzielał w moim wątku jeśli nie jest w stanie mi pomóc ... Heh panienka się obraziła.

 

@mustang93

jesteś na tym forum zaledwie kilka dni, mało widziałeś, mało przeczytałeś i nie masz żadnych podstaw, by od razu wyrobić sobie o Kimś zdanie,

nie raz miałam starcie słowne z markiemW, ale nigdy bym się nie zniżyła do poziomu by nazwać go "dziadem", bo nim nie jest, trochę szacunku dla Osoby, która była filarem tego forum !

https://www.fixitpc.pl/topic/8039-blad-przy-starcie-systemu-po-usunieciu-trojana-win32kryptik/page__view__findpost__p__60829

noooo to jest argument nie do zbicia :lol:

Podejrzewam, że @picasso nie ma tu co robić, celem tego działu jest leczenie oraz w miarę możliwości zabezpieczanie kompa przed przyszłymi infekcjami, Ty natomiast przeczysz tej zasadzie, więc co tu robić albo przede wszystkim po co ?

zapewniam Cię, że powyższe zdanie jest jednym z łagodniejszych docinek na forum (chyba, że cos zostało wycięte) - i jest skutkiem Twojej postawy

 

Panienką nie jestem - mam dziecko w Twoim wieku - w przeciwieństwie do Ciebie szanuję ludzi, nawet tam, gdzie się z nimi nie zgadzam , może jak Ci życie da w kość nauczysz się nieco pokory i kultury

Odnośnik do komentarza

mycha69 Temat jest zakończony (użytkownik podjął decyzję) i proszę nie ciągnij go. Ta sama prośba do reszty osób.

 

Uwaga techniczna: Tymczasowe konto marekw2 zostanie połączone z poprzednim. Do tego czasu proszę powstrzymać się od zaczepek na PW. Do osób, które rejestrują konta mimetyczne mające na celu spamowanie PW: konta zostały usunięte, proszę o zaprzestanie idiotycznych manifestacji.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...