Skocz do zawartości

Zawieszanie się komputera, Błąd Kernel-Power ID 41 (63)


zero7

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

@Karolek

To ostatni mój komentarz do jakiegokolwiek twojego posta.

Swoimi postami doprowadziłeś do odejścia z forum minimum dwóch userów z górnej półki o których wiem a obawiam się, że więcej.

Nie wiem kim jesteś ale odnoszę wrażenie, że masz fory u administracji. Tylko nie wiem z jakiego powodu i czy to wyjdzie na dobre forum.

 

Jeżeli sugerujesz naprawę poprawności instalacji sterowników do karty metodą obniżania częstotliwości taktowania procesora to nie masz racji.

 

Finito.

Edytowane przez wieslaw531
Odnośnik do komentarza

:ph34r: wieslaw531

 

Swoimi postami doprowadziłeś do odejścia z forum minimum dwóch userów z górnej półki o których wiem a obawiam się, że więcej.

Nie wiem kim jesteś ale odnoszę wrażenie, że masz fory u administracji. Tylko nie wiem z jakiego powodu i czy to wyjdzie na dobre forum.

 

Jeżeli sugerujesz naprawę poprawności instalacji sterowników do karty metodą obniżania częstotliwości taktowania procesora to nie masz racji.

:lol: Nie rozśmieszaj mnie.

Odnośnik do komentarza

@Piotreek

To znany problem ze sterownikiem. Pobierałem te sterowniki z AMD i Sapphire - porównanie wg zawartości identyczne.

Znalazłem info gdzie rozwiązaniem była aktualizacja BIOS (UEFI). Jest np taki temat: http://answers.micro...22-97c62dbb3d66

Ale skoro te same sterowniki działają poprawnie na innym kompie to nie jest problem sterowników tylko ich instalacji.

 

Tak czy inaczej czekam na odpowiedzi na swoje pytania autora tematu.

Edytowane przez wieslaw531
Odnośnik do komentarza

Przekraczacie moją cierpliwość.

 

 

Karolek

 

Zejdź z tematów technicznych, o których masz niedostateczne pojęcie, nie potrafisz przyjąć argumentów i często lejesz wodę w Hardware. Swoim zachowaniem sugerujesz, że od pewnego momentu uprawiasz demonstracje w stosunku do określonych jednostek, chcąc udowodnić, iż się pomyliły w ocenie wcześniej.

I zamiast zamilknąć w określonych sytuacjach, to bierzesz udział w żenujących dyskusjach "z górnej półki", mając zapewne pełną świadomość jak to się skończy, a tu już podciągam pod premedytację. Denerwują Cię "lody" w poście? Raport do Moderatorów a nie ich zastępowanie, a tak to znów śmietnik na forum i niegodna Was "dysputa".

 

 

wieslaw531

 

Swoimi postami doprowadziłeś do odejścia z forum minimum dwóch userów z górnej półki o których wiem a obawiam się, że więcej.

Nie wiem kim jesteś ale odnoszę wrażenie, że masz fory u administracji. Tylko nie wiem z jakiego powodu i czy to wyjdzie na dobre forum.

 

Asekuracja frazą "odnoszeniem wrażenia" a to potwarz. Wg historii problemów wynika interesująca obserwacja, że w oczach wyselekcjonowanej grupy fory ma każdy którego bronię / nie stosuję kodeksu kary tejże grupy. Druga interesująca rzecz to "przeoczenie", że fory mieli i ci co odeszli.

 

Odejścia przeceniasz. Sztuczne zatrzymywanie to więcej szkód niż pożytku. Prędzej czy później by do tego doszło przynajmniej ze strony jednej osoby, przecież to już nie pierwsza próba - przypominam incydent z 2010 (nawiasem mówiąc: Karolka tam nie było w układzie). Nazwij rzeczy po imieniu: to są fochy, uczestnictwo warunkowe tylko gdy cacy. Jeśli nie są w stanie uczestniczyć w mojej społeczności, nie podoba się im, widocznie nie jest nam dane współpracować. Wiedza to nie wszystko

 

O profesjonalizmie świadczy nie tylko wiedza, doświadczenie, przygotowanie merytoryczne, ale też:

- umiejętność podzielenia sie wiedzą

- zaangażowanie i konsekwencja

- cierpliwość dla niedociągnięć innych

- kultura wypowiedzi

- szacunek dla Rozmówcy (niezależnie, co się o Nim myśli)

- umiejętność prowadzenia rzeczowej dyskusji przy użyciu argumentów, a nie docinek

- zamiast POUCZANIA i WYTYKANIA BRAKÓW - nakierowanie na właściwy tor

- powstrzymanie się od ironii, niedomówień, wyśmiewania

 

 

Ewentualną dyskusję ze mną proszę kontynuować via PW, nie tu. Tu temat znów będzie oczyszczany.

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...