Skocz do zawartości

BSOD


Bohater123

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Na przyszłość zapamiętaj, zakładasz temat w dziale hardware to musisz wstawić odpowiednie info: https://www.fixitpc.pl/topic/6493-filmy-instruktazowe-obowiazkowe-logi-dzialu-hardware-inne/

i co z tych plików wyczytałeś ?
wyczytałem informację, że powinieneś użyć tego co w/w. Generalnie temat nadaje się do innego działu............................... chyba.
Odnośnik do komentarza

laptop to nie komputer, a jeśli już to jest to "komputer przenośny" ale przede wszystkim laptop to laptop i tak powinieneś go przy zakładaniu tematu tutaj czy gdziekolwiek indziej nazywać, nazwa komputer zawsze, wszędzie i każdemu kojarzy się z komputerem stacjonarnym, a to zazwyczaj kieruje kogoś kto próbuje znaleźć rozwiązanie na inne tory niźli przy lapku, tyle w kwestii nomenklatury, a co do tego:

czy coś grozi mojemu laptopowi?
tymczasem nie, zresztą bsod jest informacją o nieprawidłowościach systemu czy jakiejś części, nie jest sam w sobie przyczyną.
Odnośnik do komentarza

jakiś problem z kompem powrócił -,- jakieś 15 minut temu sam wyłączył mi się laptop. zupełnie nieoczekiwanie. myślałem że może coś z baterią ale nie. właczyłem go i w trakcie uruchamiania się Windowsa laptop ponownie się wyłaczył. i tak 3 razy. zostawiłem go na 10 minut na odpoczynek i teraz chodzi normalnie. co mam teraz zrobić ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...