Skocz do zawartości

Podziękowania dla moderatorów. ;-)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Ogólnie to mam prośbę,pytanie ale to na końcu ;-)

 

Na owo forum trafiłem przypadkiem,pewnie jak większość,i choć mój temat jest jeszcze nie zamknięty pozwoliłem sobie poczytać problemy innych użytkowników i jako że akurat mój problem prowadzi p.Picasso moja uwaga była skierowana właśnie na tą osobę ;-)

p.Picasso,to co Pani wyczynia na tym forum jest fenomenalne.....wiedzę jaką Pani posiada powinno się zgrać na twarde dyski dla potomności ;-) .

Jako że lubię i szanuję osoby które potrafią bezinteresownie pomagać innym obiecuję wszem i wobec iż będę starał się dofinansowywać owo forum w miarę moich możliwości....ponieważ innej opcji podziękowania nie widzę,hmm.....

A Teraz pytanie a może propozycja???

 

Załóżmy że kupuję laptopa no i oczywiście na początku system czyściutki no francja elegancja. ;-) jakie programy wgrać pierwsze,może zrobić jakieś płyty ratunkowe??jakie usługi włączyć lub wyłączyć??Przydał by się taki poradnik dla nowo instalowanego systemu wraz z linkami do programów itp. sam osobiście z chęcią bym skorzystał z takiego poradnika w formie jednego tematu.Jeśli jesrt taki temat na forum poproszę o link ponieważ moje stare zmęczone oczy nie znalazły owego ;-)

 

Pozdrawiam wszystkich pomagających i oczekujących pomocy.

visser

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
Załóżmy że kupuję laptopa no i oczywiście na początku system czyściutki no francja elegancja. ;-) jakie programy wgrać pierwsze,może zrobić jakieś płyty ratunkowe??jakie usługi włączyć lub wyłączyć??Przydał by się taki poradnik dla nowo instalowanego systemu wraz z linkami do programów itp. sam osobiście z chęcią bym skorzystał z takiego poradnika w formie jednego tematu.

 

Nie jest to możliwe w jednym temacie tak jak nie ma jednakowych laptopów.

Jest dział Tutoriale a w nim szereg artykułów.

 

Niestety lapki posiadają partycje do odzyskiwania systemu z preinstalowanym systemem ale również z całą masą softu wciskanego klientowi, który to soft zazwyczaj zajmuje dużo zasobów kompa (i tak z racji swojej konstrukcji i przeznaczenia słabego) i jest praktycznie zbędny.

Wszystko zależy od producenta. Znane na forum problemy z softem Asusa.

 

Moje prywatne zdanie to postawienie systemu od nowa z płyty przy wcześniejszym pobraniu wszystkich sterowników ze strony producenta, własna organizacja partycji + instalacja softu potrzebnego.

A ten soft (poza własnymi potrzebami) to pakiet Internet Security, soft do defragmentacji dysków stosowny do systemu (x86, x64) oraz ewentualnie soft do tworzenia kopii systemu. To jest minimum.

 

Ważne!!!

 

Oczywiscie wcześniej należy sprawdzić warunki gwarancji.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...