Skocz do zawartości

Problem ze stawianiem serwera XAMP


martinesq

Rekomendowane odpowiedzi

Dziendobry, od jakiegoś czasu bawię się w takie rzeczy jak serwery www, serwery gier, ots tibia, stawiając je na własnym komputerze. Otóż, problem jest w tym miejscu że stawiam to przez XAMPa, i wszystko robiąc dobrze. Kiedy podaje komuś adres mojego ip, lub no-ip(bo mam zrobione) to strony, serwera nie szuka. Na localhost wszystko działa jak należy. Administrator mojej sieci zapewnia mnie na 100% że posiadam zewnętrzny adres IP, na różnych stronach na których można sprawdzić IP, to wygląda na zewnętrzne (88.208.106.140) Moje pytanie jest następujące. Dlaczego ludzie nie widzą mnie w sieci?! Skoro nawet sam administrator zapewnia mnie że posiadam zewnętrzny adres ip, i jestem na 100% pewny że wszystko robię prawidłowo. Posiadam internet z www.novos.pl

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

1. Strona mikrotik, tak jakby strona polegająca na konfiguracji czegoś ;) Jest 6 okienek :

 

Winbox

Winbox is the graphical configuration application for RouterOS. Download it, run it and connect to your router - all RouterOS functionality can be controlled with this application.

Webbox

 

webbox

This is a web based configuration interface for RouterOS. Log in above to connect to this router - some of the most important RouterOS features can be controlled within this interface.

 

Telnet

Connect with telnet and you will have access to the command line interface of RouterOS, every function of RouterOS can be controlled with it.

 

Graphs

 

These graphs show you statistical information about your router's interfaces and the traffic that goes through them. Before you use Graphs, you have to configure them.

 

Documentation

 

We have written many tutorials, examples and manuals for RouterOS, all of which are available here on our homepage. If you get into trouble, you can always ask for technical support.

 

i licencja

 

 

 

 

2. dokładnie ten http://tomcom.ca/catalog/images/RJ45.jpg

3. Z tego co wiem to leci to prostu do anteny na dachu, chociaż admin przy zakładaniu mi internetu mówił coś że w antenę jest wbudowany Router

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...