Skocz do zawartości

Problemy z wybudzaniem ze Wstrzymania


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

 

Otóż mam problem z wybudzeniem Visty z Wstrzymania (bios ustawiony na S3 - na XP na innej partycji wszystko działa poprawnie).

Vista ładnie się wyłącza, ekran gaśnie, myszka też... Zonk, dyski się wyłączają, ale, nie tak, jak miałem wcześniej, że cały komp się wyłączał, a naciśnięcie klawisza na klawiaturze dawało to, że wstawał, uruchamiał się pulpit i po 20 sekundach był gotów do pracy.

Tzn, komp dalej działa, zielona dioda się świeci. W dodatku nie działa wybudzanie. Po naciśnięciu klawisza mysz/klawiatura, nic się nie dzieje. Pomaga restart.

 

Druga sprawa, to dziwne zachowanie opcji Hibernacji, kiedy hybrydowa jest wyłączona. Czasem ładnie ten proces przebiega, kiedy nic nie zauważam złego, co by się działo w kompie. A po kilku (max 2) hibernacjach, trzecia nie działa. Dzieje się to samo, co przy wstrzymaniu systemu, jak powyżej.

 

Na pasku po prawej, mam taki gadżet, jak Control System (1.0). Dodatkowo na nim testowałem i wstrzymanie i hibernację. Efekty jak powyżej.

 

Coś się musiało przestawić, ale... Nie znam się :(

 

Jaka usługa odpowiada za opcję Wstrzymywania systemu?

OTL.Txt

Extras.Txt

info.txt

rsit.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

DragonFire najpierw poproś o interpretację logów żeby stwierdzić czy jakieś paskudztwo się nie zalęgło. Jeżeli to nie paskudztwo to powiedz czy masz najnowszą wersję BIOS-u, czy resetowałeś go do ustawień fabrycznych i z powrotem ustawiałeś tak jak powinno być, Kolejną rzeczą jest test RAM-u (uzasadnić to można tak że kiedy komputer odczytuje z niego dane żeby je zapisać na dysk jest błąd i proces nie może się zakończyć) test dysku na którym mieszka hiberfile.sys(z tych samych powodów co RAM). Przechodząc dalej czy ostatnio nie podłączałeś czegoś do kompa co by uniemożliwiało hibernację np karta WiFi nowa albo modem USB? Można też włączyć i wyłączyć hibernację http://support.microsoft.com/kb/929658/pl

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...