Skocz do zawartości

Skrypt do wyszukania plików i folderów


Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

DIR ustawiony rekursywnie:

dir C:\ten_katalog_sprawdzasz /s /a:d > C:\tu_zapisujesz_dane.txt

dir C:\ten_katalog_sprawdzasz /s > C:\tu_zapisujesz_dane.txt

 

Stosujesz przełącznik /b jak nie chcesz danych o wielkości, dacie modyfikacji itd.

 

Owszem, w OTL-u da się zapodać polecenie z CMD, ale to bezsensowne nieco, wychodzi dokładnie na to samo.

 

Bawisz się w usuwanie wirusów? :P

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Oczywiście należy zamknąć temat skoro go rozwiązałeś ale przypominam swój poprzedni post.

Stwórz sobie wersję portable TC prz pomocy tc2usb.exe ze strony Ghislera.

Sam bardzo często używam tej wersji na penie jak muszę pogrzebać w obcym kompie a jak wiesz eksploratora nienawidzę.

 

Dorzuć do tego kilka aplikacji do diagnostyki, zabezpiecz pena i masz wszystko w rączce.

Edytowane przez wieslaw531
Odnośnik do komentarza

W takim razie pojedźmy dalej. Pomagam przez internet na innym forum i co? Mam pojechać do Gdańska z pendrakiem? Troche bez sensu. Sorki Wiesiu ale chodziło mi o komende w cmd która wylistuje katalogi i pliki. Odpowiedź znam. Pilnie sie uczę. Raz lepiej raz gorzej mi to wychodzi.

 

Co do TC. Swietny programik - korzystam z wersji 64bit. Na własne potzreby.

Odnośnik do komentarza

To wyjaśnia sprawę. Ale jeżeli szukałeś jakiegoś softu to nie ma znaczenia czy to jest SystemLook czy cokolwiek innego.

Jeżeli robisz to co robisz i polecasz pobranie jakiegoś softu aby coś uzyskać to pobranie TC może być również alternatywą - niestety wymaga stosownej konfiguracji.

 

Zaproponowałem nie znając dokładnie sytuacji, która okazuje się wirtualna.

Mam w swoim lesie kilkadziesiąt kompów z systemami od W2k do W7 i bez takiego pena nie wyobrażam sobie funkcjonowania.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Zaproponowałem nie znając dokładnie sytuacji, która okazuje się wirtualna.

 

No właśnie. Tylko nie wydaje mi sie stosowne tłumaczenie wszystkeigo.

 

Ja mam w domu dwa kompy w tym jeden uwalony i jak pomagam przez net Tobie czy komukolwiek nie bedę latał zpendrakiem. Na razie taka robota mi sie nie kroi. Nie mam pod sobą sieci żadnej firmy i miec nie zamierzam. Zresztą, z korzyscia dla firmy :lol:

 

Chodziło jedynie o komende w cmd, którą każdy uzyszkodnik moze wykonać i podać wynikowy log.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...