Skocz do zawartości

Komputer do gier


tomulusss

Rekomendowane odpowiedzi

Witam prosiłbym o porade w kupnie PCta do grania w gry które wyszły do 2011r.Mój budżet to 600 funtów.Tu podaje strone z której chcem skożystac

http://www.computerplanet.co.uk/

Do zestawu trzeba dodać monitor,klawiature.System mam to nie kupuemy głośniki też są nie potrzebne.

Tak sobie pomyślałem że może bym kupił tańsze podsespoły jak karta i procek ale z dobrą płytą główną to bym sobie z biegem czasu kupił lepsze ale nie wiem czy to dobry pomysł.Poprostu chciałbym kupić jak najtańszy PC z możliwie mocnym wnętrzem.

Z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Można np tak:

 

Specification

Computer Case Cooler Master Elite 310

CPU Intel Pentium G850 (2 x 2.9 GHZ)

CPU Heatsink Intel Heatsink & Fan - Low Noise

Memory Corsair 4GB XMS3 PC3-10666 1333MHz (1x4GB) - Lifetime Warranty (DDR3)

Graphics Card ATI Radeon HD 6850 - 1 GB - (VTX) (PCI-E) (Includes Dirt 3 Game Free)

Motherboard Asus P8H61-M LE/USB3 (Intel H61)

Power Supply OCZ 600W Modular Gaming PSU - Low Noise

Hard Drive #1 500 GB SATA-II HDD 7200 RPM 16MB (FREE UPGRADE TO 750GB BEFORE 11:59 PM ON 29-02-12)

Optical Drive #1 Samsung 22x DVD Re-Writer/Reader /- RW- Black - (SATA)

Monitor #1 19" LG LGE1940S-PN E40, LED Widescreen Monitor, 1366x768, 5ms, 250cd/m², 1000:1, Black

Keyboard Logitech K120 Keyboard Slim with Full Keys - Spill Resistant - (USB)

Mouse Standard Black Optical Mouse (USB)

Łącznie 626 funtów. Ten zestaw spokojnie wystarczy do rozdzielczości HD Ready (a do rozdzielczości tego monitora to już w ogóle).

Odnośnik do komentarza

Łaaa temat aż kipi.Co myslicie to takich zestawach?

 

http://www.computerplanet.co.uk/custom/intel_h67_p67/step6.html

 

http://www.computerplanet.co.uk/custom/phenomddr3/step6.html

 

Nigdy nie miałem stacjonarnego zawsze laptopa to też nie wiem jak to dobrać a na www jest tyle info że masakra,co forum to inny klimat.To próbuje jakoś wycentrować dane dostarczone analogowo przekształcone w cyfrowe.

Odnośnik do komentarza
Tak sobie pomyślałem że może bym kupił tańsze podsespoły jak karta i procek ale z dobrą płytą główną to bym sobie z biegem czasu kupił lepsze ale nie wiem czy to dobry pomysł
bzdura, czyli zly pomysl
Poprostu chciałbym kupić jak najtańszy PC z możliwie mocnym wnętrzem.
czyli pudrem chcesz posypac zmarszczki? Mozna i tak.

Dostales dobry zestaw do wymagan ze strony o jakiej piszesz. Jakis problem? Za malo kipi :) ? Sypnij funciakami to sie zagotuje.

Te dwa linki wsadz do ulubionych i pokazesz dzieciom za pare lat, jaki szajs wybralbys niechcacy. ;)

 

@edit

gdzie grafika, jaki dysk, zasilacz 350Wat, RAM 1GB, itd......

@edit

okazalo sie, ze nie wyswietlam poprawnie linkow do PC. Sorry, ale u mnie jest podstawowa specyfikacja wiec nie wnosze dodatkowych uwag do tematu. Sprawdze co jest grane. Dzieki marekW za info i scrina. Sorry tomulusss.

Odnośnik do komentarza

Sypnij funciakami to sie zagotuje.

Czytat temat odpisuj,jak Ci nie pasi watek nie pajacuj.Chcesz funtów?Do U.K i praca.Możesz nawet dawac [Filtr wulgaryzmów].

Co do wyboru niechcacych żeczy przedyskutuj z rodzicami(zakładam że zyją)o geneze :) powstania.W zakładkach Cię nie ma ale na zdjeciach może jakiś tam jesteś.

I bardzo bym Cię prosił o nie komentowanie moich postów czy wątków(o ile nie jest to dla Ciebie skaplikowane)

Reszczcie dziekuję za pomoć w tak ważnym dla mnie wyborze jakim jest PC :) ,centralnie nie wiem jak i co a żeby było tanio a szybko.

No to czekamy na deszcz,teraz to ortografia i te inne

Odnośnik do komentarza

tomulusss - nie żebym był złośliwy ale patrz i czytaj:

 

@edit

okazalo sie, ze nie wyswietlam poprawnie linkow do PC. Sorry, ale u mnie jest podstawowa specyfikacja wiec nie wnosze dodatkowych uwag do tematu. Sprawdze co jest grane. Dzieki marekW za info i scrina. Sorry tomulusss.

+

Sorry jeszcze raz tomulusss.

 

I jeszcze jak czegoś nie wiesz/kogoś nie znasz, zaglądnij do profilu, to proste jak drut w kieszeni. Liczę, że masz na tyle odwagi cywilnej aby napisać to samo co wyżej, chyba że już będąc tam masz całą resztę i wszystkich w du_palu.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...