Skocz do zawartości

pendrive zmiana FAT32 na NTFS


Szib

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Chciałem dzisiaj odtworzyć film z pendrive ( ScanDisk cruzer 8 GB) na tunerze DVB-T. wyposażonego w usb i obsługującego dany plik. Plik zajmuje 5.5 GB. Niestety nie dało się skopiować pliku ze względu na system FAT32. I tu mam pytanie czy nie ma jakiś przeciwwskazań by sformatować go na system NTFS.

Pendrive był zabezpieczony programem Panda USB Vaccine.

 

Dziękuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

@equinox

A co chciałeś wyrazić w swojej "merytorycznej" i jak zwykle trafnej wypowiedzi?

I tyle jeśli o waszą pomoc chodzi.

MODeratorze!! !Convert znaczy Zmeiń a nie kopiuj. Zenada, że tak dajecie w plecy.

 

Dla ułatwienia napiszę, że Dawid użył dwóch zdań. W jednym zalecił skopiowanie danych a w drugim zaproponował metodę konwersji.

 

Jeżeli nie potrafisz zrozumieć tak prostego posta to przynajmniej nie krytykuj. Błaźnisz się ciągle. I przynajmniej pisz poprawnie.

Edytowane przez wieslaw531
Odnośnik do komentarza

@equinox

Kocham Twoje posty, naprawdę ^^

 

Są boskie, w ostatnim temacie w jakim się wypowiedziałeś "czarnowróżyłeś", ale niestety użytkownikowi pomogły porady zaawansowanych użytkowników pomagających na forum.

Tak samo w moim (dawnym, nie tym co teraz męczę/ męczyłem) wszystko jest w porządku (tak obyło się bez formatu :D).

 

Nie wątpię w Twoją wiedzę, ale czuję, że ty na siłę chcesz pokazać, że wiesz lepiej nawet jeśli już wiesz, że nie masz racji.

Nic do Ciebie nie mam, trzymam dystans, ale teraz chciałem z radości zrobić off-top :))

Odnośnik do komentarza

equinox - interpretacja tekstu pisanego to ważna (i jak widać nie taka całkowicie powszechna) umiejętność. Jeśli masz jakieś uwagi, to następnym razem zapraszam do zgłoszenia ich poprzez raportowanie posta albo prywatną wiadomość. Obserwuję Cię już od dłuższego czasu i mam wrażenie, że z Twoich wypowiedzi wynika więcej zamieszania niż pożytku. Proszę zatem o zachowanie ogólnie przyjętych tutaj zasad wypowiadania się, w przeciwnym razie zostaniesz w odpowiedni sposób nagrodzony (a nagrodę wręczę po raz pierwszy od dwóch lat).

Odnośnik do komentarza

Dekakura - to jest bzdura. NTFS został stworzony m.in. dla Windows XP.

Tu masz przykładowy dowód na to, że XP-ek obsługuje peny z NTFS-em: http://newskomp.pl/j...s-w-windows-xp/

 

Mam prośbę, bo ten temat, na pozór bardzo prosty, sprawia niezwykle wiele trudności. Jeśli ktoś chce wyskoczyć z podobnym pomysłem, to niech poświęci 5 (słownie: pięć) minut na sprawdzenie doświadczalnie lub przez Google, czy jest to prawda.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...