Skocz do zawartości

Darmowa promocja SE :P


Rekomendowane odpowiedzi

Coś do śmiechu.

 

Otóż "ktoś" tu ściąga moje obrazy z tematów i wstawia w starym miejscu próbując naprawić własny błąd rolowania bazy (skutkujący tematami bez obrazów). Całkowicie bezmyślna robota. To są nowe obrazy zrobione specjalnie dla fixitpc.pl i noszące ten adres. Aktualnie ten adres jest wydrukowany na obrazkach w starym miejscu :lol: jawnie udawadniając kopiowanie materiałów. Całkowita kompromitacja.

 

EDIT A teraz po "wykryciu" co sami władowali, odchodzi edycja obrazów i zamazywanie adresu. Czyli nikogo nie stać, by stworzyć własny zrzut ekranu, wolą tracić cenny czas na edycję cudzych. Bez komentarza.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

To nie jest żadna próba "zrobienia czegoś", tylko ratowanie własnej skóry po błędnie podjętej decyzji. Jessica nie zapominaj, że ja zabrałam SWOJE prace przyklejone w sposób kompletny. By obejść prawo autorskie posłużyli się metodą backupu wstecz. Skutek to uszkodzone prace, bo backup nie obejmuje plików usuniętych w innym zakresie czasowym. Teraz zaś, zamiast modernizować to co naprawdę od lat wymaga naprawy, sztukują moje prace (przywrócone bez mojej zgody), uszkodzone ich własnymi rękami, przy udziale moich plików z mojego serwera.

 

Ale ten temat ma całkiem inny cel niż omawianie spraw SE. Ten temat jest bezpośrednim komunikatem do kopisty, który notabene udowodnił, że administracja nadal nie ma pojęcia co jest na forum.

Odnośnik do komentarza

Nowy admin? Nowy nick nie świadczy, że tym kontem zarządza ktoś nowy. Prowadzone działania idealnie pasują do starej administracji, a jeśli to jednak ktoś nowy, to znakomicie wkomponował się w to środowisko.

 

 

To forum jest swoistym fenomenem, niemalże na miarę całego polskiego sektora wsparcia via internet, dlaczego? Zainteresowani wiedzą, ale kto mi odpowie, co by się stało gdyby to forum nie powstało? To taka mała łyżka dziegdziu do syropu klonowego.

Zainteresowani wiedzą, ale kto mi odpowie, co by się stało gdyby to forum nie powstało?

Hmmm... GTW może wie ale ja nie. :P podchodzę jako zwykły "user", który szuka porady w zawiłościach informatyki. :rolleyes: Poza tym

liczy się podejście do człowieka, przecież nie wszyscy rodzą się informatykami. :) Każde forum powinno mieć swoistego "ducha", który steruje całą działalnością forum. Wg mnie takim właśnie duchem jest picasso :cheer: Proszę tylko nie brać tego jako swego rodzaju "kadzenie'" czy coś. Mogę się mylić. :unsure:

PS. Specjalnie dla pani Admin od 3-go "Indionera" z pobieralnia,pl ["Tak trzymać i nie popuszczać"].

buzkaikwiatek.gif

Odnośnik do komentarza

Ja bym się zgodził z Drivenem - admini SE obudzili się (w końcu :unsure:) z ręka w nocniku i próbują na łapu-capu ratować co się da, bo kasa z reklam za chwilę będzie tylko wspomnieniem :lol:

Styl, w jakim jest to robione, jest po prostu żałosny.

Mimo wszystko, miałem o Mick'u lepsze zdanie ... o ile to on oczywiście (a jak nawet nie, to chyba również za jego wiedzą to się dzieje, chyba).

Odnośnik do komentarza

Nowa inicjatywa SE.

Chcesz pomóc? Przyczynić się w rozwoju forum i dołączyć do naszej paczki?

Załoga Searchengines.pl ogłasza kasting na moderatorów !!!

 

Od kandydatów wymagamy:

- świeżych pomysłów

- kultury, sumienności i zaangażowania

- pilnowania porządku, ale też szybkiego rozwoju powierzonego działu

- aktywności i uczestnictwa w życiu forum

 

 

Wolne działy jakie mamy do obsadzenia:

 

KAWIARENKA PC - oprogramowanie

* Windows

* Darmowe oprogramowanie

* Wirusy i Spyware - Bezpieczeństwo w sieci

* Aplikacje internetowe

* Multimedia

* Zarządzanie plikami i operacje na dyskach

* Inne programy

* Linux

 

KUCHNIA PC - sprzęt komputerowy

* Awarie sprzętu

* Zestawy komputerowe

* Modyfikacje

* Nośniki danych

* Peryferia

* Oprogramowanie urządzeń

* "Kociołek"

* Problemy z grami (techniczne)

 

KAFEJKA PC - sieci

* Sieci komputerowe - oprogramowanie i sprzęt

* Technologia P2P - wymiana danych w sieciach

 

TAWERNA

* Gry komputerowe

* HYDE PARK - poza tematem

 

 

 

Każde zgłoszenie powinno zawierać:

 

* krótką charakterystykę Waszej osoby

* jeden wybrany dział w jakim chcecie działać i pracować

* Wasze pomysły na jego rozwój i prowadzenie

 

Zgłoszenia prosimy nadsyłać na poniższy adres e-mail:

rekrutacja.forum@gmail.com

 

 

Po rozpatrzeniu wszystkich kandydatur do danego działu zostaną przydzielone dwie wybrane osoby z prawami Stażysty na okres próbny, po którym to ocenimy zarówno wkład każdej osoby jak i jej dotychczasową pracę czy osiągnięcia.

Na najlepszych czekają uprawnienia moderatora i dalsza opieka nad działem : )

 

Nabór otwarty do odwołania.

 

 

Serdecznie pozdrawiamy / Ekipa SE

Odnośnik do komentarza

Szczerze mówiąc rekrutowanie moderatorów z łapanki, bez jakiejkolwiek weryfikacji (a na coś takiego wygląda ta akcja) raczej do niczego dobrego nie doprowadzi. Pewnie znajdzie się paru chętnych, ale szczerze mówiąc boję się o jakość rad przez nich udzielanych, czy też tego, czy rzeczywiście będą pilnowały porządku, czy wprost przeciwnie. Takie podejście moim zdaniem stanie się gwoździem do trumny. No, ale nic, leżącego się ponoć nie kopie.

To forum jest swoistym fenomenem, niemalże na miarę całego polskiego sektora wsparcia via internet, dlaczego? Zainteresowani wiedzą, ale kto mi odpowie, co by się stało gdyby to forum nie powstało?

"To forum", to znaczy które? Gdyby nie powstało SE nic by się nie stało, w Polsce jest kilka lepszych, lub gorszych for zajmujących się tematyką okołokomputerową. Problemem jest działalność antymalware, bo tu rzeczywiście w polskim internecie trudno jest znaleźć ludzi, którzy nie tylko usuną co trzeba, ale też przy okazji nie usuną czegoś więcej (widziałem już porady na różnych forach, w których były usuwane mniej znane z nazwy pliki systemowe). Gdyby nie powstało FixItPC, to byłoby dokładnie to samo co wcześniej, czyli cała ekipa udzielałaby się pewnie na starych śmieciach, lub znalazłaby sobie inne miejsce w sieci.

 

[edit]

 

Tak swoją drogą dziwi mnie trochę, że administratorzy SE nie robili okresowego backupu forum, lub, jeśli go robili, to, że z niego nie skorzystali. Pewne rzeczy można łatwo przywrócić prostymi komendami sql.

Odnośnik do komentarza

Niestety, ale czasem IPS Driver Errora nie da się naprawić w prosty sposób. Niekiedy wystarczy pogrzebanie przy konfiguracji bazy, ale w części przypadków potrzeba większej mocy obliczeniowej (cokolwiek się pod tym terminem kryje). Tak, czy owak to co teraz robią i w jaki sposób to robią świadczy raczej niezbyt dobrze o ich wiedzy. Ale póki co ludzie chociażby z ciekawości zaglądają na forum i kasa z reklam leci.

Odnośnik do komentarza

Dziwna dyskusja. Admini na SE nie spali. Oni monitorowali to co ich interesowało, a resztę forum mieli w [Filtr wulgaryzmów]. Faktyczną władzę i opiekę nad forum sprawowała tam Picasso. Najlepszy układ pod słońcem... ceniona osoba za darmo prowadzi moje forum, a ja zbijam kasę z reklam. Każdy by tak chciał. To gdzie mieli zwykłych użytkowników, to pokazali przy okazji tego czy poprzedniego backupa. Od tak, bez ostrzeżenia cyk od ręki skasowali posty i konta nowo zarejestrowanych osób. Biznes się kręci i dopiero jak Picasso wyemigrowała razem z tematami (bo reszta modów jest im średnio do czegokolwiek potrzebna) na swoje, to zaczęli lamentować. Searchengines bez swojej gwiazdy, tematów, ekipy - to forum upadłe.

 

Żeby uratować dochody z reklam, postanowili nagiąć prawo, a teraz je po prostu łamią. Ich działalność jest poniżej wszelkiej krytyki. Backup - czyli nie oszukujmy się, kradzież naszych materiałów, których wcale nie chcemy im udostępniać, następnie kradzież i dosztukowanie obrazków do tematów, niechęć usunięcia konta, blokada możliwości edycji, całkowita cenzura jakiejkolwiek krytyki.

 

Im nie potrzeba moderatorów, tylko figurantów, że forum żyje i się kręci. Tak żeby "ciemny lud" wrócił na stare śmieci. Dział any-malware się kreci. Wtajemniczeni wiedzą, ze nie tak jak powinien, ale z zewnątrz wygląda to tak, że logami ma się kto zająć. Niejaki @morda na bank polecia na funkcję moda, a z dorobkiem kilku tysięcy postów jest wiarygodnym "specem" od malware.

 

Zasadniczo nie zdziwię się, jeśli SE posunie się dalej i:

- będzie aktualizował skradzione tematy treściami z tego forum,

- stworzy sztuczną Picasso, która obejmie konto po prawdziwej Picasso. Skrobnie temacik, że jednak wraca, napisze z kartki kilka tematów w odpowiednich działach i raz na jakiś czas gdzieś się odezwie. W tej sytuacji, w celu ratowania dochodów, mogą nawet za kasę zatrudnić informatyka z jako takim pojęciem, który będzie skrobał z konta Picasso różne porady.

 

jaka orientacyjnie to jest kasa?

Myślę, ze kilka tysięcy miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
to na jakiej zasadzie placa za te reklamy

To zależy od reklamodawcy. Metody są różne:

- kliknięcie w reklamę i przejście na daną stronę,

- kliknięcie w reklamę i wykonanie konkretnej czynności na danej stronie,

- zakup reklamowanego produktu (prowizja od zakupu),

- obejrzenie reklamy (ilość razy wyświetlenia się danej reklamy),

Jeśli masz Ad-Blocka, to właściciel strony na Tobie nie zarabia.

 

Są tacy, którzy specjalnie kombinują z userami, aby ci klikali w reklamy (co jest przeważnie niezgodne z regulaminem). Zdarza się też, ze wymagają wyłączenia Ad-Blocka. Na SE raczej tego nie ma.

Nie na darmo lobby reklamowe przekonuje, że internet powinien być płatny a aplikacje blokujące reklamy zakazane.

 

U siebie na blogu, zauważyłem, że im częściej daję nowe wpisy, tym więcej mam dochodów z reklam. Ludzie traktują to często jako formę podziękowania za daną treść. W sytuacji gdy forum pomaga, czasem klika się od tak w ramach odwdzięczenia się. Schemat SE jest prosty: Picasso i inni pomagają, ludzie klikają w reklamy. Ludzie czytają przyklejone, pobadają im się - klikają w reklamy. Nie ma Picasso, nie ma przyklejonych, nie ma kto pomagać, nie ma po co klikać, nie ma kasy z reklam.

Administracji zależy TYLKO i WYŁĄCZNIE na kasie, dlatego posuwają się coraz dalej.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...