Skocz do zawartości

Free flac to mp3


tomulusss

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

W tym przypadku to nie program jest najważniejszy tylko kodek. To od kodeka będzie zależeć jakość konwertowanego pliku. Pobierz najnowszą wersję Lame MP3 Encoder: http://www.programos...ogram,lame.html W rozpakowanym folderze będziesz miał plik lame_enc.dll i w programie z którego skorzystarz podaj ścieżkę dostępu do tego pliku. Tak jak napisał manniol możesz użyć albo foobara 2000 albo jakiegoś dedykowanego programu przeznaczonego do konwertowania plików audio jak Exact Audio Copy albo Any Audio Converter.

Odnośnik do komentarza

Zrobiłem tak jak zalecał Tom3k

Pobierz najnowszą wersję Lame MP3 Encoder: http://www.programos...ogram,lame.html W rozpakowanym folderze będziesz miał plik lame_enc.dll i w programie z którego skorzystarz podaj ścieżkę dostępu do tego pliku.

Pobrałem ten plik i wkleiłem do głównego katalogu( tam też były inne kodeki) jetAudio bo też można konwertować ale nie na mp3.no i nic nie dało.Ostatecznie pobrałem Pazere i może być chodz nie ukrywam że chciałbym mieć jeden program do wielu funkcji tak jak jetAudio,lubie go mo można za jednym machem konwertowac pliki mp3 do cda i wypalac płyte(moje autko ma playera co nie czyta mp3)

Odnośnik do komentarza

Zrobiłem tak jak zalecał Tom3k

 

Pobrałem ten plik i wkleiłem do głównego katalogu( tam też były inne kodeki) jetAudio bo też można konwertować ale nie na mp3.no i nic nie dało.Ostatecznie pobrałem Pazere i może być chodz nie ukrywam że chciałbym mieć jeden program do wielu funkcji tak jak jetAudio,lubie go mo można za jednym machem konwertowac pliki mp3 do cda i wypalac płyte(moje autko ma playera co nie czyta mp3)

 

Nigdy nie używałem JetAudio, ale wyczytałem, że darmowe wersje programu nie mają możliwości kompresowania pliku do mp3, więc dokładanie tutaj osobnej biblioteki z Lame mp3 nic nie da, bo program i tak jej nie obsłuży. Możesz wypróbować Exact Audio Copy uznawany za jeden z najlepszych konwerterów plików audio.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...