Skocz do zawartości

Czyszczenie wentylatora w Pavilionie dv 6000


Koniol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych, i mam nadzieje ze w tym dziale temat pasuje.

 

A pytanie w sumie króciutkie - znalazłem tutorial http://www.insidemylaptop.com/take-apart-hp-pavilion-dv6000-laptop/. Wszystko w nim jasne, ale wole sie upewnić, czy do wyczyszczenia chłodzenia wystarczy zdjąć klawiaturę, czy musze rozbierać dalej? Z góry dziekuje za odpowiedz kogoś, kto to już robił ;)

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Dziękuje za chęci :) ale niestety - ta porada nic nie da, na wydmuchanie od zewnątrz jest już za późno, laptop ma prawie 4 lata, i od tego czasu nikt nie odinstalował nawet triali antywirusów, takie coś jak dmuchniecie sprężonym powietrzem to abstrakcja dla właścicielki ;) Naprawdę zależy mi na opinii kogoś kto ma czyszczenie chłodzenia w tym laptopie już za sobą, chciałbym pomóc koleżance, ale moje zdolności manualne mogą być zbyt małe żeby rozebrać go do zera, a ze zdjęciem klawiatury ( i włożeniem jej spowrotem) jeszcze sobie poradzę… chyba.

Edytowane przez picasso
16.03.2012 - Temat zostaje zamknięty. Wygasła jego żywotność ustalona zasadami. //picasso
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...