Skocz do zawartości

Sprawy organizacyjne - Powitanie :)


picasso

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Nie zapomniałeś o "www" na początku? Holenderskie adresy działają dwa: fixitpc.nl i www.fixitpc.nl, ale polski adres to na razie www.fixitpc.pl. Rekordy będą dopasowane potem.

Lis sobie sam www dokleja, inne przeglądarki muszą mieć podany pełny adres z www.

 

Przenoszenie do odpowiedniego posta (nieprzeczytanego) u mnie działa, czasami trzeba chwilę poczekać.

Odnośnik do komentarza

Lis sobie sam www dokleja, inne przeglądarki muszą mieć podany pełny adres z www.

To wiem. Tylko, że sama zanotowałam w Lisie (mój główny pojazd), że są momenty kiedy mieli przy owym "uzupełnianiu" i nie otwiera wcale strony, jeśli nie podasz od razu ręcznego www.

 

Dlaczego forum nie ma jeszcze favicony ?

Ponieważ tymczasowo wolę nic nie dawać niż dawać byle co. Wiem, że jesteście twardzi i możecie przeżyć z kartą oznaczoną bezpłciowo w przeglądarce  :P Kwestie silnika i ile jest w baku to znacznie ważniejsze sprawy niż to czy wisi małpka nad lusterkiem. Małpkę zawsze można powiesić, ale inne rzeczy są trudniejsze i wymagają pierwszej uwagi.

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Pierwszy nieprzeczytany: nie zauważyłam tego i nie mam żadnego przykładu na którym mogłabym zweryfikować o co chodzi. Czy to nie jest tak, że otwierając pierwszy nieprzeczytany otwierasz temat w którym nie przeczytałeś żadnego posta (czyli otwiera pierwszy nieprzeczytany = pierwszy post całego nieprzeczytanego)? Ktoś to zachowanie jeszcze odnotował?

Już się połapałem o co chodzi. Ten błąd występuję tylko w przypadku, kiedy otwieram stronę z nieprzeczytanymi postami ze swoich zapisanych zakładek. Jak wchodzę najpierw na główną i potem klikam Zobacz nową zawartość to otwieranie nieprzeczytanych działa prawidłowo.

 

Mało ważna sprawa, choć pierwszy raz się spotkałem z czymś takim, a wszystkie fora na których się udzielam mam właśnie pogrupowane w zakładkach przeglądarki w ten sposób, że od razu mnie przenosi do listy nieprzeczytanych.

Odnośnik do komentarza

Adres fixitpc.pl bez www powinien już działać.

 

Już się połapałem o co chodzi. Ten błąd występuję tylko w przypadku, kiedy otwieram stronę z nieprzeczytanymi postami ze swoich zapisanych zakładek. Jak wchodzę najpierw na główną i potem klikam Zobacz nową zawartość to otwieranie nieprzeczytanych działa prawidłowo.

 

Tu już nie sądzę, że to zależy od strony. Tak na wszelki wypadek zapytam jak wygląda ten adres? I czy próbowałeś dodać na nowo do zakładek?

Odnośnik do komentarza

Ja również witam wszystkich serdecznie. Na forum SE zarejestrowałam się niedawno, jakieś niecałe 3 miesiące temu. Cieszę się, że Pani Picasso założyła i będzie prowadzić swoje, całkowicie swoje forum. Mam pytanie, bo nie wiem jak to jest. Pisze posta na komputerze mam ustawiony odpowiedni czas czyli 19:30, a post będzie zaznaczony, że jest tutaj na forum o godzinie 17:30. Czy ktoś mądry może mi powiedzieć co zrobić. Jeśli mogę coś powiedzieć, to czy może na przykład hardware być podzielony na peryferia na przykład myszki, klawiatury i inne i na przykład inne działy hardware, czy na przykład mógł być dział o dyskach, o operacjach na dyskach, defragmentacji. Wiem, że to z poprzedniego forum, ale ten podział był dla mnie jasny i nie musiałam głupio wstawiać temat do działu, gdzie nie powinien być. A przy okazji gratuluję Pani pani Picasso, że się Pani zdecydowała na nowe forum. Dziękuję Heńkowi za informację o nowym forum, choć wcześniej zaglądałam, bo zdaj się Landuss miał w podpisie na SE.

Odnośnik do komentarza

To i ja witam wszystkich. Na wiadomym forum się nigdy nie zarejestrowałem, bo nie podobał mi się jego klimat. Chyba już wiem skąd on się wziął, ale nieważne. Kto wie, może tutaj dane mi będzie trochę popisać, poczekamy zobaczymy, na razie nie mam na to czasu.

Są dwie rzeczy. o których chciałem napisać. Pierwsza dotyczy czepiania się, ale tak jak patrzę na niektórych internautów, to jednak lepiej ją poprawić. Chodzi mi konkretniej o regulamin, który akceptujemy przy rejestracji, jest w nim napisane
 

Jeśli się zgadzasz z nimi i chcesz się zarejestrować, wystarczy kliknąć przycisk "Kontynuuj rejestrację" znajdujący się poniżej.


Otóż nie wystarczy, trzeba jeszcze zaznaczyć pole przy
 

Zapoznałem się z zasadami i w całości je akceptuję


Taki w sumie nieistotny szczegół, ale skoro go zauważyłem, to piszę (tak jak widać są jeszcze internauci, którzy czytają regulaminy przed rejestracją).

Drugą rzecz napiszę może w bardziej odpowiednim temacie.

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Witam :D
oj powiem Ci Alicjo, że masz długi ogonek bo wiele osób ciągnie za Tobą :thumbsup: no ale trudno się dziwić tylu osobom pomogłaś. Jeśli pozwolisz to i ja się przyłącze i będę starał się pomagać. Umieszczę link na swojej stronie jak również w opisach, aby jak najwięcej osób wbijało tu. Trzymam kciuki aby udało się rozwinąć forum na jak najlepszym poziomie.
Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza

Wiem, że nie wolno kopiować poradników z innych stron na to forum, ale czy wolno umieścić tu poradnik własnego autorstwa, umieszczony już na innym forum? Lub też umieścić poradnik na tym i na innym forum równocześnie?

Od razu zaznaczam, że tamto forum nie rości sobie praw do zamieszczanych poradników.

Odnośnik do komentarza

Przepraszam, że znowu męczę, ale czy dałoby radę dodać jakiś bbcode do tworzenia tabel? Np. coś takiego, jak można znaleźć tu (co prawda do innej wersji, ale powinno to działać podobnie).

Edytowane przez picasso
Tylko dodam, by tak dziwnie to pytanie nie wisiało w powietrzu, że omówiłam to już z Sevardem na PW. //picasso
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...