Skocz do zawartości

Sprawy organizacyjne - Powitanie :)


picasso

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Witam serdecznie Wszystkich,

Trafiłem tu przez własny upór i wytrwałość w przekopywaniu się przez stertę różnistych materiałów online.
Łącznikiem mym z ... do tego forum jest maggreg i jego obszerny materiał nt: "unattended installation".
Dziękuję maggreg'owi za jego pracę nad zebraniem w przystępny i skondensowany sposób tak obszernej wiedzy jw.
Mimo, że jestem tutaj nowy, to mam nadzięję, że będę miał sposobność do podzielenia się już nienowym kawałkiem mojej więdzy z dziedziny IT.

Pozdrawiam Waszystkich a szczególnie Tfurcuf  :)  tego miejsca.

kilerOS.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Nie wiem, dla czego o wszystkim dowiaduję się na końcu (może gdyby Unicorn wysłał adres nowego forum zamiast historii, zanim usunęli jego konto)... W każdym razie witam - witam wszystkich starych i nowych znajomych. Witam i Ciebie o Wielka Picasso. Stary już jestem i małżeństwo mnie dopadło od czasu mojej bytności na SE, ale może się przydam, a i może namiastki starej atmosfery powrócą... (bez IPSa oczywiście :D )
Pozdrawiam
Soosa vel Sosek vel Myanmar (a wszystko przez politykę :/)

Odnośnik do komentarza

no nie... Picasso ma już męża  ;) <ściana> nie, no żartuję... co najgorsze zaraz wyskoczę z prośba o pomoc.
Już się przestraszyłem, że nie będzie mi miał kto pomóc w życiu ;)
kilkakrotnie ratowano tyłek mi bądź moim znajomym za co chciałem serdecznie podziękować. Promocja forum z mojej strony nastąpi wśród znajomym w pełnym zakresie.
osobiście chciałbym pomóc, ale z dziedziny komputerowej jestem nemo. Gdyby jednak potrzebny byłby jakiś reklamodawca, jakaś dotacja na serwery forum, cokolwiek w zakresie "załatw to (np. w realu)" to jestem.
pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam!
Trafiłem tu szukając na poprzednim forum informacji o Winsock i zaniepokojony wpisem, że "Picasso już nie urzęduje na tym forum" rozpocząłem poszukiwania w Internecie.
Tam dowiedziałem się o sytuacji jaka zaistniała no i o tym forum.
Bardzo ceniąc posty picasso i ogromną wiedzę, jaką nam przekazuje, nie mogłem się tu nie zarejestrować. Z resztą na poprzednim forum też zarejestrowałem się ze względu na Aretuzę... :)

Powodzenia w rozwijaniu forum!

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Witam Wszystkich na Forum!

1/ Jestem tu zupełnie nowy, bez jakichkolwiek doświadczeń z "poprzedniego" forum-choć może to i lepiej-czytając niektóre posty bardziej doświadczonych przez życie użytkowników.

2/ Forum znalazłem w sieci, szukając rozwiązania problemów z infekcją kompa!

3/ Błyskawiczna, profesjonalna pomoc, pokłady wiedzy, klarowność formy i atmosfera panująca...sprawiły, że już jestem fanem tego miejsca.

Pozdrawiam Darek.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...