Skocz do zawartości

Sprawy organizacyjne - Powitanie :)


picasso

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Witam wszystkich pięknie...

 

To ekspresowe przedsięwzięcie (zainicjowane dnia 13 maja 2010, postawione dnia 21 maja), więc za wszystkie niedociągnięcia czy braki bardzo przepraszam. Bardzo mało czasu było.

...z 13 wersji Fedory. I choć nie ma tu dla niej kącika rozejrzę się nieco po pokładzie. :)

 

BTW

Dlaczego ten temat nie jest jeszcze przyklejony? ;)

Odnośnik do komentarza

Witam panią Picasso jak i innych ludzi z tamtego forum. Może mnie ktoś pamięta(decos20) ale nowe forum nowy nick:). Mam pytanie zauważyłem, że dalej trzeba wpisywać zamiast fixitpc.pl to fixitpc.nl. czy tak już zostanie czy będzie jednak fixitpc.pl? Za odpowiedź będę wdzięczny.

Obie wersje są dopuszczone, .nl będzie działać nieco szybciej, chociaż ja tego nie zauważyłem.

Odnośnik do komentarza

Cześć

O powstaniu tego forum dowiedziałem się z internetu, nie ukrywam że to co mnie tutaj przyciągneło to to że forum założone przez
ekspertke Picasso:) Co prawda zbyt wiele na searchengines się nie udzielałem ale tam zawsze wracałem, informacje tam zawarte,
wiedza i poziom koleżanki (jeżeli moge tak mówić oczywiście) Picasso i innych użytkowników forum zawsze była przezemnie ceniona,
to stamtąd czerpałem mnóstwo wiedzy, tam znalazłem wiele rozwiązań problemów z jakimi się spotkałem. Korzystałem i udzielałem się na różnych forach ale żadne forum nie przyciągneło mnie tak jakbym chciał, chodzi mi o całość o jakość forum i użytkowników i przedewszystkim informacji. Zawsze chciałem znaleźć to jedno forum
któremu będe wierny:) gdzie uzyskam pomoc w moich problemach komputerowych i jednocześnie również komuś pomogę, a przede wszystkim
będe rozwijał się w pasji komputerowej:) Niestety na wielu forach dominują pseudo specjaliści i "doradzacze" z własnego doświadczenia wiem że na
niektórych forach gdy miałem konkretny poważniejszy nieco problem niż np. "jakiego antywirusa zainstalować" :) pomocy nie uzyskałem i zwykle moje wątki
lądowały w archiwach bez odpowiedzi...mam nadzieje że właśnie to forum będzie tym jednym miejscem dla mnie (mam dziwne przeczucie że tak będzie).

Od forum czasem będe oczekiwać pomocy ale jednocześnie oprócz swojej obecności oferuje także pomoc itd. oczywiście w miarę moich możliwości:)
Czasem też chętnie pogadam o czymś nie związanym z główną tematyką forum.
Mam wielki szacun do koleżanki Picasso za jej prace bo dzięki niej wielu rozwiązało wiele problemów itd.
Picasso stworzyła ciekawy zbiór wiedzy i informacji na poziomie, widać w tym wszystkim ogromną i prawdziwą pasje:)
I mam nadzieje że to nowe forum będzie jeszcze lepsze i razem będziemy się wszyscy radośnie i zaangażująco " taplać " w naszych pewnie podobnych skoro tu jesteśmy
zainteresowaniach:)


Nie zanudzając już moim może przydługim i lekko kiczowatym ale jakże prawdziwym i od serca powitaniem:




Witam i pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza

Do wszystkich przybyłych: cieszę się, że jesteście.

 

DawidS28 ale mi z jakichś powodów .pl nie wyświetla się. Wpisuję na pewno dobrze a pisze mi, że nie można znaleźć strony. Are u kidding me?

 

Nie zapomniałeś o "www" na początku? Holenderskie adresy działają dwa: fixitpc.nl i www.fixitpc.nl, ale polski adres to na razie www.fixitpc.pl. Rekordy będą dopasowane potem.

 

Prócz braku cytowania selektywnego o którym pisałem jest jeszcze problem, gdyż niepoprawnie działa opcja pokazywania pierwszego nieprzeczytanego posta. Czasem po prostu nie przenosi w odpowiednie miejsce, tylko zaczyna od pierwszej wiadomości.

 

Cytowanie selektywne: owszem, ficzer wygląda na pożyteczny. Aczkolwiek dorobienie takiego niestandardowego mechanizmu jest przypuszczalnie czasochłonne, więc to poszło na wishlistę kodera, ale nie mogę nic obiecać.

Pierwszy nieprzeczytany: nie zauważyłam tego i nie mam żadnego przykładu na którym mogłabym zweryfikować o co chodzi. Czy to nie jest tak, że otwierając pierwszy nieprzeczytany otwierasz temat w którym nie przeczytałeś żadnego posta (czyli otwiera pierwszy nieprzeczytany = pierwszy post całego nieprzeczytanego)? Ktoś to zachowanie jeszcze odnotował?

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...