Skocz do zawartości

Jaki UPS dla mojego zestawu + 20 % na maks 5 minut.


wieslaw531

Rekomendowane odpowiedzi

No szlag mnie komunistyczny trafia przez te działania energetyki i zaczynam się obawiać, że mój sprzęt kiedyś tego nie wytrzyma.

Dzisiaj już siódmy raz zrobili mi terazpolska - znaczy Pstryk i ciemność widzę.

Oczywiście wiem, że drzewa, które wyrosły dzisiaj rano 3 mb powyżej linii i pieprznęły na druty to dla nich niespodzianka.

Wiem, że płacę przy każdej fakturze tzw opłatę stałą za przesył - znaczy za stan instalacji zewnętrznych.

Prąd robi kto inny, druty ma ktoś inny, słupy ktoś inny i pewnie izolatory też itp.

Tak jak u kolejarzy - u nich pewnie nawet każdy kamień pod torami ma swojego prezesa i sekretarkę.

Jak mi padnie sprzęt to zawsze znajdą wytłumaczenie aby nie płacić odszkodowania (zabezpieczenia, UPS itd).

 

Przepraszam za wywód ale musiałem odpalić zawór bezpieczeństwa.

 

Pytanie jest krótkie jak w temacie. Jaki polecacie UPS. Ma być dobry ale bez przesady i na potrzeby domowe.

Dziura w stoliku ma wymiar D x S x W - 70 x 20 x 25 cm.

 

Nawet ten temat piszę już drugi raz i dzięki za opcję Przywróć "coś tam - nie pamiętam ale działa super".

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Z UPS-em będzie problem bo komp z sygnaturki (bo to jak rozumiem do niego) ma dość mocny zasilacz. W zasadzie powinno być tak że UPS ma moc równą mocy zasilacz plus moc potrzebna dla monitora czyli u Ciebie jakieś 810W :) Na szczęście komputer pobiera z gniazdka mniej prądu (obstawiam że około 500W pod obciążeniem - zresztą najlepiej by to było zmierzyć takim licznikiem). Zakładając że UPS powinien mieć 600W to np ten mogłby być http://www.komputronik.pl/product/75912/Sprzet_komputerowy/Peryferia/Ever_Duo_II_1000.html Myślę że można obstawiać że 3 lata taki UPS będzie chodzić natomiast potem różnie może być z jego baterią.

Odnośnik do komentarza

Moze jednak taki http://www.komputronik.pl/product/13590/Sprzet_komputerowy/Peryferia/Ever_Eco_1200_CDS_Sinus.html jak juz mialbym kupic osobiscie to ustrojstwo. Ewentualnie troche lzejszy kaliber http://www.komputronik.pl/product/13589/Sprzet_komputerowy/Peryferia/Ever_Eco_1000_CDS_Sinus.html

Moge tylko dodac, ze od dziesieciu lat nie mialem awari zasilania w domu. :D Zapraszam szanownego kolege na zielona wyspe.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli to coś pomoże, to jutro Ci Wiesiu powiem jaki UPS mam u siebie a z którego jestem bardzo zadowolony. Ostatnimi czasy, w przeciągu miesiąca, szanowni panowie elektrycy wyłączali zasilanie już 5 razy, na szczęście dziś awaria została usunięta. UPS to wszystko wytrzymał bezproblemowo, spokojnie mogłem zakończyć pracę (przeważnie chodzą 2 sprzęty - stacjonarny i laptop + drukarka) i 5 min to minimum.

 

Edit: Opinie mogą pojawić się różne, ale mój UPS z którego naprawdę jestem zadowolony to: UNITEK BREVA 720

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...