Skocz do zawartości

Zamienniki tuszy Epson


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

 

Od paru dni poszukuję zamienników tuszy do Epson Stylus SX425.

 

Najbardziej drażliwą kwestią jest to czy firma produkująca zmienniki ma dobre opinie (jak ActiveJet), czy jej tusze nie powodują problemów z drukarką.

 

Jak na razie znalazłem zamienniki danych firm: ActiveJet, BlackPoint, TF1, Dulin, Armor, JetWorld, Wox, Modecom, Uni-1, Incore, TB Print

 

Do tej wyróżnionej firmy mam zaufanie, aczkolwiek może uda mi się znaleźć jeszcze tańszy zamiennik (bez straty na jakości). Bardzo kuszące wydają się być tusze Dulin, bo są tanie, mają dużą pojemność - ale - jest mało informacji o nich, większość z nich znalazłem na alledrogo, widziałem tylko w 2 sklepach Internetowych.

 

Chciałbym się dowiedzieć, które z wymienionych firm są godne polecenia jako zamienniki do Epsona (wiadomo, że epsony łatwo zepsuć zamiennikiem).

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Mhmm, dzięki :)

Byłem dzisiaj w Pryzmacie i nie mają regenerowanych tuszy do mojego urządzenia, mają jedynie oryginały.

 

Dawid: a czy Wox nie powoduje problemów na urządzeniach Epson (one są dość czułe na zamienniki)?

 

Edit: zastanawiam się mocno nad Wox'em, bo mają nieco większą pojemność niż Active i są minimalnie tańsze, a skoro mówisz, że mają lepszy tuż, to kolejny atut :) Niestety wciąż nie mogę znaleźć rzetelnych informacji o tych tuszach, testów, czy powodują problemy (np. drukarka nie wykrywa tuszu...).

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...