Skocz do zawartości

AV-Test. org- Nov/Dec 2011


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Najnowszy test od AV-Test.org. Testowane aplikacje tak jak zwykle poddane były poddane ocenie na podstawie 3 kryteriów : ochrona, naprawa oraz użyteczność pakietu. Listopadoo-grudniowy test odbył się na platformie Windows 7. W testach wzięły udział 23 programy zabezpieczające. Zwycięzcą testu został Kaspersky Internet Security.

 

Szczegóły :

http://www.av-test.org/en/tests/test-reports/novdec-2011/

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Nigdy nie analizowałem takich testów, ale tym razem się skusiłem i widzę, że używany przeze mnie Panda Cloud Free spisuje się bardzo dobrze. Znakomita ochrona w czasie rzeczywistym oraz minimalne obciążenie komputera. Trochę gorzej jest z usuwaniem już zainstalowanego malware, ale do tego można użyć specjalistycznych skanerów na żądanie. A jak ktoś rozważnie korzysta z kompa to na pewno nie będzie miał infekcji - osobiście jakoś nie mogę nic złapać od długiego czasu, porównując do okresu sprzed 5 lat, gdy co tydzień usuwałem Spybotem po kilka trojanów, a przeglądarka IE sama mi się otwierała przy starcie systemu z podejrzaną stroną

Wyniki mogę potwierdzić, bo aplikacja jest godna polecenia. Miałem chwile zwątpienia po niedawno opublikowanym teście na dobreprogramy.pl

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...