Skocz do zawartości

"Na dysku docelowym nie ma wystarczającej ilości miejsca"


LikwidatoR

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam pewien problem. Wczoraj postanowiłem dla relaksu zainstalować sobie gierkę. Zszokował mnie komunikat podczas instalacji,że na dysku docelowym nie ma wystarczającej ilości miejsca . Proponuje zmienić ścieżkę lub miejsce instalacji. Pytanie po co skoro na dysku gdzie instaluje grę mam 12 gb wolnego miejsca a gra ma poniżej 1 gb, absurd :) No, ale zmieniłem ścieżkę na inną i ten sam komunikat wyskakuje. Parę dni wcześniej instalowałem inną grę i zainstalowała się bez problemu o zdecydowanie większej pojemności. Nie wiem o co biega. Gra jest na oryginalnej płytce z gazetki Play . Grę tą wielokrotnie wcześniej instalowałem i takiego numeru mi nie odstawiała aż do wczoraj. Myślałem,że to jednorazowy wybryk, zrestartowałem kompa i dalej to samo. Płytka nic nie porysana . Bardzo proszę o pomoc.

 

Edit. Postanowiłem teraz zainstalować dla testów inną grę i nie " drze się" ,że mało miejsca na dysku, czyli tak jak być powinno.

 

Możliwe,że gra się uszkodziła, mimo,że nie jest porysowana , gdy ostatnio ją instalowałem chodziła bez zarzutu? :o

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

@ piotreek

 

Sprawdziłem, wszystko gra, 0 błędów :)

 

@marekW

 

Czyli zakładasz,że to wina płytki ;)

 

Na tej płytce są 2 pełne wersji gry. Najlepsze jest to,że ta druga się instaluje, a pierwsza nie , dziwne. Gdyby płytka była uszkodzona to obie gry nie powinny się zainstalować , chyba ,że się mylę :huh:

 

Edit. Problem rozwiązany . Użyłem Auslogicsa BoostSpeeda i ten usunął troszkę błędów w rejestrze i śmieci o pojemności 1 GB! mimo,że ani Ccleaner, Glary Utilities i Jv16power Tools nic nie widziały. Po tym czyszczeniu mam 13 gB wolnego wolnego miejsca i przy tej pojemności wolnej przestrzeni gra się odpaliła , cuda na kiju :o Po instalacji zostało ponad 12 Gb czyli prawidłowo wskazywało ilość miejsca na dysku wcześniej a gra nie ruszyła . Dzięki wszystkim za pomoc. Temat można zamknąć.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...