Skocz do zawartości

Comodo Internet Security - Problem z instalacją


Rekomendowane odpowiedzi

Używałem już wcześniej Comodo i nie było problemu,pobrałem najnowszą wersje zainstalowalo się dobrze pobrałem aktualizacje i nawet zeskanowałem laptopa(netebook msi vr705,windows 7 ultinate) i wszystko było ok.Po drógim włączeniu po pary h zauważyłem że Comodo się nie uruchamia to uruchamiam "ręcznie" a tu jakieś komunikaty że aplikacja zle się zainstalowała póżniej pytanie czy naprawić problem to wybrałem tak i dalej nic,mam raport który Comodo wygenerował.Mogłby ktoś zerknąć co może byc przyczyną błędu?Wcześniej miałem Norton Antivirus odinstalowany za pomocą Norton Remover.Może to być to?

Błąd Nie masz uprawnień do wysyłania tego typu plików

logoa nie wkleje :(

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Zakładasz temat w dziale diagnostyki infekcji (czy są jakiejkolwiek podstawy do takich podejrzeń?), a dział ten ma określone zasady. Przenoszę.

 

 

Po drógim włączeniu po pary h zauważyłem że Comodo się nie uruchamia to uruchamiam "ręcznie" a tu jakieś komunikaty że aplikacja zle się zainstalowała póżniej pytanie czy naprawić problem to wybrałem tak i dalej nic

 

Po prostu przeinstaluj program, skoro jego naprawcze funkcje nie dają rady. Dodatkowa pomoc: Uninstaller Tool for COMODO Products.

 

 

Błąd Nie masz uprawnień do wysyłania tego typu plików

 

Nie przeczytane zasady działu - Załączniki przyjmują tylko rozszerzenie TXT. Poza tym: serwis wklej.org.

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...