Skocz do zawartości

Faktury - jaki soft polecacie ? (najlepiej darmowy)


MegaTherion

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,
Faktury - jaki soft polecacie? (najlepiej darmowy do komercjalnego użytku). Fajnie by było, aby wypowiadali się osoby co faktycznie pracują na danym programie, instalują, archiwizują sofcik.

Z góry dziękuje za informacje i pozdrawiam.

 

Temat zostaje zamknięty w celu uniknięcia dalszych, zbędnych odkopów. W przypadku chęci ponownego otwarcia proszę o kontakt. //Miszel03

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Tylko w tym przypadku przemiła firma oferująca aplikacje w chmurze ma do nich dostęp.Nie uwierzę, że nie jest zainteresowana informacjami o obrotach, klientach. Zapewne wszystko za darmo prócz informacji :) Zastanowił bym się nad tym wyborem.

 

Poza tym!

https://www.wirtualn...y/SzybkaFaktura

http://www.szybkafaktura.pl/print/28

§7

  • Korzystanie z usług Systemu jest odpłatne, na zasadach określonych w Cenniku lub regulaminie promocji.
  • Użytkownik może wykupić dowolną ilość Modułów, jednakże warunkiem skorzystania z Systemu jest wykupienie Modułu Podstawowego, w skład którego wchodzą następujące podmoduły: Sprzedaż, Zakup, Raporty. Wykupienie Modułu Podstawowego jest traktowane jako zakup pierwszego modułu.
Także ...odpada :)
Odnośnik do komentarza

Sam nie używam, ale mam znajomego co ma konto w Aliorze i jakiś czas z tego korzystał, z tego co pamiętam to przez pewien czas mu wystarczał. Czy program fakturowy jest dobry to jest subiektywne zdanie każdego z osobna, jednemu nie pasuje to drugiemu tamto, jak nie spróbujesz to się nie dowiesz.

Swojego czasu gdy miałem zarejestrowaną działalność to korzystałem z komercyjnego rozwiązania do prowadzenia całej księgowości.

Odnośnik do komentarza

Ja korzystam z programu Fajna Faktura. Wersja free. Z tego co pamiętam jest też płatna ale dla prostej księgowości (DG) wystarcza bezpłatna (przynajmniej mnie wystarcza :) ).

MegaTherion: chciałem Ci wkleić link do programu ale wyskakuje mi taki komunikat: Apache Server at www.fajnafaktura.pl Port 80 Nie wiem o co chodzi, to chyba błąd serwera? Czy to u mnie coś nie teges?

 

EDYCJA: już wszystko działa, widać coś "u nich" było nie tak.

link do programu: www.fajnafaktura.pl

Edytowane przez mojomr
Odnośnik do komentarza
  • 4 lata później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...