Skocz do zawartości

Bluescreen + restart systemu


BobBlunt

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Jakiś tydzień temu chciałem oglądnąć nowe odcinki anime na kreskówka.pl i kiedy załączyłem odc. wyskoczył bluescreen po czym system zresetował się. Po włączeniu spróbowałem jeszcze raz i o dziwo wszystko było w porządku. Dzisiaj znowu to sie przytrafiło na tych samych warunkach. Tym razem zapisałem komunikat jaki wyskoczył po resecie:

 

Podpis problemu:

Nazwa zdarzenia problemu: BlueScreen

Wersja systemu operacyjnego: 6.1.7601.2.1.0.768.3

Identyfikator ustawień regionalnych: 1045

 

Dodatkowe informacje o problemie:

BCCode: 116

BCP1: FFFFFA8006B083E0

BCP2: FFFFF8800100667C

BCP3: 0000000000000000

BCP4: 0000000000000002

OS Version: 6_1_7601

Service Pack: 1_0

Product: 768_1

 

Pliki pomagające opisać problem:

C:\WINDOWS\Minidump\120611-16473-01.dmp

C:\Users\dell\AppData\Local\Temp\WER-74147-0.sysdata.xml

 

Przeczytaj w trybie online nasze zasady zachowania poufności informacji:

hxxp://go.microsoft....88&clcid=0x0415

 

Jeśli zasady zachowania poufności informacji w trybie online nie są dostępne, przeczytaj nasze zasady zachowania poufności informacji w trybie offline:

C:\Windows\system32\pl-PL\erofflps.txt

 

Załączam wymagane logi. Dziękuję za pomoc.

OTL.Txt

Extras.Txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

AUDIRS6

 

Dział diagnostyki infekcji obowiązują szczególne zasady: KLIK. Temat i tak przenoszę, więc to traci znaczenie. Niemniej mam zastrzeżenia do Twojej wypowiedzi. To już drugi raz, gdy wypisujesz o formacie, a szczerze wątpię, by Twój problem był identyczny. Samo słowo "bluescreen" w ogóle nie definiuje podobnego tematu, BSODów są tysiące.

 

 

BobBlunt

 

A jaka podstawa do zakładania tematu w dziale diagnostyki infekcji? Przenoszę, wstępnie do działu Windows 7.

 

Jakiś tydzień temu chciałem oglądnąć nowe odcinki anime na kreskówka.pl i kiedy załączyłem odc. wyskoczył bluescreen po czym system zresetował się. Po włączeniu spróbowałem jeszcze raz i o dziwo wszystko było w porządku. Dzisiaj znowu to sie przytrafiło na tych samych warunkach.

 

vs.

 

Pliki pomagające opisać problem:

C:\WINDOWS\Minidump\120611-16473-01.dmp

C:\Users\dell\AppData\Local\Temp\WER-74147-0.sysdata.xml

 

Pliki zrzutów pamięci są, toteż zdebuguj je i podaj wyniki: KLIK (punkt 5).

 

 

 

 

,

Odnośnik do komentarza

Jest tu błąd grafiki, póki co prosi się o log sprzętowy wg tego: https://www.fixitpc.pl/topic/155-zakladanie-tematu-jakie-informacje-podawac/ (lub przynajmniej screeny z HWiNFO z "system summary" i "sensors" ) i przede wszystkim dokładne info o zasilaczu.

 

AUDIRS6 - porady w stylu "zrób formata" zachowaj sobie na forach odpowiednich dla twojego poziomu wiedzy, a ta jak wiadomo jest niemalże zerowa.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...