Skocz do zawartości

Problem z formatowaniem treści


wieslaw531

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z edytorem.

 

Nie wiem czy to się uda ale post w edytorze ma taką treść - skopiowałem i wstawiam:

 

wszystkie 8,28 MB

Znaczy to, że masz tam około 500 zdjęć. Data utworzenia bodajże 10.12.2010.

Zobacz wielkość tych plików w swoim poście #63 - 0 B!!!

 

Stąd to ma prawo tak się dziać:

ale nie zależy mi na tym by podglądać, wolałbym usunąć, ale irfran view woła że plik jest uszkodzony

Widzę, że edytowałeś tego posta.

 

Odpowiedz na to pytanie:

Czy w katalogu głównym obok DCIM istnieje plik Ukryty Nikon001.dsc o wielkości 512 B?

 

Jeżeli tak to pen musiał być sformatowany przez aparat. Tylko nie wiem, który Nikon obsługuje takie karty.

Możliwe, że osoba obsługująca aparat wykonała n zdjęć wymuszając zapis, który kończył się błędem zapisu.

Nef to pliki bez kompresji i czas trwania zapisu jest dosyć długi - zobacz wielkość pliku.

Z tego powodu nie każda karta nadaje się do użycia.

 

A w temacie wygląda to dziwnie. Pewnie gdzieś robię błąd.

 

Jednak wstawiam obrazek:

 

 

 

Dodatkowo plik .txt z treścią skopiowaną z edytora (brak farmatowania):

 

 

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Na WYSIWYG słabo można sprawdzić co się dzieje, przełącz na BBCode (tylko ten tryb jest wiarygodny do weryfikacji) i sprawdź znaczniki. Nie rozumiem też za bardzo o co Ci chodzi ... jeśli o to, że jest nierównomiernie czarno = cytujesz post osoby, która sobie wstawiała tag koloru czarnego i pewnie przy cięciu cytatów to się zrobiło, ze względu na kolejność tagów. Jak w BBCode podpatrzysz to co podane wyżej, jest sieczka w tagach:

 

 

 

[quote]
[quote name='lukasz78' timestamp='1322135865' post='45748']
[color=#000000]wszystkie 8,28 MB[/quote][/color]
Znaczy to, że masz tam około 500 zdjęć. Data utworzenia bodajże 10.12.2010.
Zobacz wielkość tych plików w swoim poście #63 - 0 B!!!

Stąd to ma prawo tak się dziać:
[color=#000000][quote]ale nie zależy mi na tym by podglądać[/color], [color=#000000]wolałbym usunąć[/color], [b]ale [color=#000000]irfran view woła że plik jest uszkodzony[/color][/b][/quote]
Widzę, że edytowałeś tego posta.

Odpowiedz na to pytanie:
[quote]Czy w katalogu głównym obok DCIM istnieje plik [color=#FF0000][b]Ukryty Nikon001.dsc o wielkości 512 B[/b][/color]?[/quote]

Jeżeli tak to pen musiał być sformatowany przez aparat. Tylko nie wiem, który Nikon obsługuje takie karty.
Możliwe, że osoba obsługująca aparat wykonała n zdjęć wymuszając zapis, który kończył się błędem zapisu.
Nef to pliki bez kompresji i czas trwania zapisu jest dosyć długi - zobacz wielkość pliku.
Z tego powodu nie każda karta nadaje się do użycia.
[/quote]

 

 

 

 

A on nie edytował żadnych postów, ja to zrobiłam. Kolega z tematu nie potrafi obsługiwać edytora, wstawia źle cytaty, w obrębie cytatów dopisuje wypowiedzi, nie zamknięte tagi. Cytować z niego = tak, błędy mogą być, bo je powtarzasz cytując.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza
W jego poście pojawił się wpis: ale irfan view woła ....

 

Nie wiem od kiedy widzisz ten tekst jako "dopisany", gdyż jak już weszłam w temat to było. Ta wypowiedź była tam w obrębie cytatu (ciężko było się nawet połapać, że to nie jest Twoja wypowiedź, tylko on ją dostawił do Twojej), ja tylko ją wyodrębniłam poza cytat.

 

Jego posty znów jednak poprawię, bo ten tekst tagowany na czarno widać powyżej jakie ma skutki. EDIT: wyrzuciłam tagi czarnego, poprawiając również Twój post cytujący tę kombinację.

 

 

.

Edytowane przez picasso
Odnośnik do komentarza

Tego wpisu (dopisanego) nie było wcześniej.

 

, ale irfran view woła że plik jest uszkodzony

 

Gdyby był to pisałbym o tym problemie w następnych postach.

 

BTW

 

W opcji pełnego edytora aby wstawić "starego duszka" a teraz cytat muszę wykonać dwa lub trzy entery aby pojawił się quote quote.

A dokładniej:

Enter na końcu zdania.

Następny Enter

Cofam się strzałką w górę i dopiero wchodzi. To pierdółka tylko muszę pamiętać.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...