Skocz do zawartości

FileMedic - Najnowszy program antywirusowy na rynku!


Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj tj. 08.11.2011 ukazał się FileMedic Antywirus 2012 czyli nowa odsłona programu antywirusowego, twórców AV MKS

 

93383834596839107114.png

FileMedic Antywirus 2012

 

To tylko 2.5PLN miesięcznie za 1 stanowisko

 

Oprogramowanie FileMedic dzięki zastosowanej autorskiej technologii, oferuje szereg korzyści, nawet użytkownikom starszych maszyn. Wykrywanie rodzin wirusów, pozwoliło znacząco przyspieszyć proces skanowania, oraz jego dokładność, jednocześnie zmniejszając potrzebne zasoby systemowe.

Nasza technologia umożliwia zmniejszenie wielkości baz sygnatur wirusów, co oznacza oszczędność miejsca na dysku użytkownika, oraz transferu danych na łączach internetowych. Technologia działa bowiem również po stronie serwerów w naszym laboratorium, co ma wpływ na strukturę i jednocześnie wielkość paczek aktualizacji.

Szybkość z jaką klasyfikuje zagrożenia, umożliwia nam przygotowanie aktualizacji baz sygnatur praktycznie co godzinę, co w efekcie daje ciągłą ochronę przed najnowszymi zagrożeniami. Połączenie klasycznych metod wykrywania wirusów i niestandardowej technologii daje bardzo wydajny i niezwykle dokładny program chroniący dane użytkownika.

 

150.00 PLN brutto

Pakiet na rok dla 5 stanowisk

 

Link: http://www.filemedic.pl/

Download: http://www.filemedic...pobierz_program

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

A jednak się reaktywowali , tylko pod inną nazwą. :D Tommy instalowałeś te cudo?? Bazy ma zapewne dawnego MKSa w którym sygnaturki są nie aktualizowane od miesiąca :o

Ostatnia aktualizacja: : 04.10.2011

 

Wydaje mi się,że szybciej zakończą biznes niż go rozpoczęli . Jak sygnaturami nie będzie dawał rady, ciekawe jak będzie reagował na zagrożenia przy odpalaniu malwar'u. Czy istnieje w ogóle ochrona proaktywna w tym programie czy to atrapa. Posiada coś innowacyjnego w porównaniu do starego mksa? Hipsa, chmurę,np.? Sporo jest zagadek. Szkoda,że tylko w ofercie mają samego AV, bez pakietu IS czy oprogramowanie na inne systemy np. mac, ubogo coś, nie wiem czy się przebiją nawet na tyle by zagrozić słabemu ArcaBitowi ;)

Odnośnik do komentarza

Zainstalowałem na czystym natywnym XPSP3. Po instalacji odpaliłem aktualizację, pobrał ok. 75MB baz i nastąpiło zawieszenie systemu (czekałem z 15min). Po twardym resecie to samo - zawieszenie systemu, nawet okna programu nie zobaczyłem. Ikonka w trayu przypomina tą z MKS'a :P

Program zniknął z ich stronki, jak i sama strona - "Strona w budowie".

Zdaje się, że wypuścili program bez testów.

Odnośnik do komentarza

A jednak, program, AV, który blokuje całkowicie użytkowanie komputera. Dobrze, że na testowym sprawdzałem. No i bardzo łatwo za to się odinstalowuje z trybu awaryjnego. Nie sprawdzałem pozostałości wpisów, ale odinstalowanie FM przywróciło system do życia.

Wycofanie strony z powrotem z napisem "Strona w budowie" po niespełna 24h od zaistnienia, nie za dobrze to świadczy o spadkobiercach MKS.

Jest większa kombinacja niz nam to się wydaje. :)

Miała być rewelacja, a dalej jest lipa. Taka jest prawda.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

To że program jakimś cudem działa u nich i u np. @zorda to nie znaczy że działa wszystkim tak dobrze. U mnie np. nie działa. Program został stworzony i nie przetestowany na występowanie błędów dotyczących konfiguracji na różnym sprzęcie. Tak jak pisałem, program został wypuszczony bez testowania. Nieprofesjonalne podejście od początku, co dalej?

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...