Skocz do zawartości

Trojan Win32/Sirefef.O


Markiz

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Z tych danych również nic nie wynika. Gdzieś na początku podawałeś mi C:\Windows\Logs\CBS\CBS.LOG, którego zawartość była dość krótka. Wyczyść Dzienniki zdarzeń + usuń aktualny CBS.LOG, następnie wymuś błędy Windows Update (z poziomu Panelu sterowania oraz uruchamiając "Narzędzie analizy gotowości systemu" KLIK = ono nie uruchomi się, chodzi mi o wygenerowanie błędu), dostarcz świeżo wygenerowany CBS.LOG oraz cały katalog Logs z Dziennikami. Dołącz także C:\Windows\WindowsUpdate.log.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Wyczyść Dzienniki zdarzeń + usuń aktualny CBS.LOG, następnie wymuś błędy Windows Update (z poziomu Panelu sterowania oraz uruchamiając "Narzędzie analizy gotowości systemu" KLIK = ono nie uruchomi się, chodzi mi o wygenerowanie błędu), dostarcz świeżo wygenerowany CBS.LOG

 

Nie utworzył się.

 

oraz cały katalog Logs z Dziennikami. Dołącz także C:\Windows\WindowsUpdate.log.

 

Logs.zip

www.megaupload.com/?d=W7SE80HG

http://www.wklej.org/id/830881/txt/

Nie mogłem wrzucić tutaj chociażby się zmieścił bo dostałem komunikat, że nie mam uprawnień aby załączyć tego typu plik czyli z rozszerzeniem .zip.

 

Natomiast dzisiaj wyskoczył nowy "kwiatek" - pokazało się okienko aktywizacji systemu. Ponoć mam nie aktywowany Windows :) Chociaż system pokazuje, że jest aktywowany. Sprawdzenie legalności nie powiodło się bo WGA nie mogło się zaktualizować z powodu braku możliwości update'u :)

post-37-0-97340900-1326583745_thumb.jpg

post-37-0-21652000-1326583859_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza

Katalog Logs = chodziło mi o Dzienniki zdarzeń (wyczyszczone + nagrane nowe błędy) ze ścieżki C:\Windows\System32\winevt\Logs. Dorzuć. Analiza materiałów trochę mi zajmie ...

 

 

Nie mogłem wrzucić tutaj chociażby się zmieścił bo dostałem komunikat, że nie mam uprawnień aby załączyć tego typu plik czyli z rozszerzeniem .zip.

 

W Załącznikach pozwalam tylko na TXT.

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Katalog Logs = chodziło mi o Dzienniki zdarzeń (wyczyszczone + nagrane nowe błędy) ze ścieżki C:\Windows\System32\winevt\Logs.

http://www.megaupload.com/?d=0QQWMSL8

 

Okienko aktywacji wyskakuje przy każdorazowym uruchomieniu Windows - oprócz tego komunikatu system pracuje prawidłowo.

 

EDIT 22.01.2012r.

Okienka aktywacji się pozbyłem programem RemoveWAT :)

System działa stabilnie oprócz możliwości aktualizacji więc jakoś to przeboleję :)

Przymierzam się do reinstalacji systemu za jakiś czas więc jeśli masz ważniejsze problemy to sobie mną nie zawracaj już głowy.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...