Skocz do zawartości

PC nie można uruchomić


sop90

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

sop90 założyłeś temat w dziale » Diagnostyka malware - Centrum bezpieczeństwa » Dział pomocy doraźnej, który jest przeznaczony tylko do rozwiązywania problemów infekcji. Temat przenoszę, wstępnie celuję w:

 

 

mój komputer nie chce się włączyć , po wcisnięciu przycisku zapala się lampka słychać jaj chodzi czyli wszystko ok. tyle ,że za chwilke się wyłącza i włącza z powrotem , a monitor nie reaguje...

 

... dział sprzętowy. To wygląda na coś z kolekcji płyta główna lub zasilacz. Nie wiem czy sobie to dobrze wyobrażam z tym "wyłącza i włącza z powrotem", ale ten opis dość pasuje do tego co ostatnio się u mnie działo (skończyło się na wymianie płyty głównej). Temat przeniesiony, może ktoś ze sprzętowców tu coś innego jeszcze podpowie.

 

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

switch48 - i takim sposobem to my tu do niczego nie dojdziemy, a o każdy podzespół będzie osobne pytanie z osobnym postem.

Pytanie - nie włącza się normalnie, a w trybie awaryjnym również się nie włącza?

 

PS. Pytanie o raport może być pojęciem względnym i nie koniecznie tworzonym przez program do tego stworzony, przecież to jasna jak słońce, konfigurację można też podać wypisując wszystko fizycznie, z napisów na podzespołach, z faktury/rachunku, wystarczy chcieć, nie wiadomo tu nawet czy to laptop czy stacjonarny.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...