Skocz do zawartości

Avira i Ask.com


Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Tak , pewnie masz rację, w raz z aktualizacją, ewentualnie ponownym restartem komputera mimo,że wywalasz sponsorów to pliki powracają. Z tego co poczytałem po necie to mimo ignorowania zainstalowania dodatku, w czasie użytkowaniu przy aktualizacji pojawia się przez Ciebie wspomniany dymek z zachętą zainstalowania tego paska Aska. W sumie to są oficjalni partnerzy Aviry dlatego tak jest. Nie wiem czy jest możliwe całkowicie na amen wywalenia tych śmieci z katalogu aviry w wersji Personal:) Doczytałem,że jeszcze jak nie zaakceptuje się instalacji toolbara nie będzie aktywny WebQuard czyli zostanie się bez strażnika www, zainstalujesz aska , będzie strażnik. Czyżbyś nie posiadał ochrony sieci? Wnioskuje po tym,że pojawiają Ci się dymki , które zablokowałeś na szczęście a one pojawiają się jak się nie posiada aska i zachęca do jego instalacji Za taki chwyt ze strony Aviry, bym z niej zrezygnował, chwyt poniżej pasa, ewentualnie zamienił na wersje Premium, tam nie ma takich przebojów ze sponsorami . Są przypadki wśród użytkowników którzy blokują aktywność śmieci aska poprzez firewalla, więc pomysł omkara nie jest głupi. Wybieraj :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...