Skocz do zawartości

AV-test.org: Test Nortona Internet Security 2012


Rekomendowane odpowiedzi

Jako,że zbliża się nieubłaganie premiera najnowszego dziecka Nortona AV-test. org przetestowało najnowszy produkt Symanteca z linii 2012. Test z wynikami został opublikowany przez redakcje Komputer Świata, lecz wykonany przez ekspertów z AV-Testu. Można być spokojny o jego wykonanie :)

 

Szczegóły :

 

http://www.komputerswiat.pl/nowosci/bezpieczenstwo/2011/35/norton-internet-security-2012-i-norton-antivirus-2012-w-testach.aspx

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Widzę Jura,że masz profesjonalne podejście do oceny tego testu ;)

 

Za bardzo przywiązałeś się Meir do Nortona i dlatego się trochę spinasz, gdy ktoś napisze coś negatywnego na jego temat. Ty jednak masz jeszcze GeSWalla i jeżeli nie uruchomisz lub nie skopiujesz z pena lub CD/DVD na dysk tego rootkita, ewentualnie nie przeniesiesz go między partycjami to możesz spać spokojnie :D

Odnośnik do komentarza

@Polak Ty manipulatorze :lol: może byś tak sprostował info o teście : lewizna robiona przez fanatyka Comodo B)

witam meir

to jest też lewizna:

http://www.youtube.com/watch?v=mgpy7m1yjo8&feature=feedu

 

 

ZeroAccess znów wyszedł zwycięsko z potyczki z NIS 2012.

Dziwne jest to, że NIS informował o wykryciu i blokadzie rootkita ale i tak doszło do infekcji.

Chyba jednak jest coś na rzeczy

ale pewnie znowu napiszą że jest to zagrywka fanów COMODO!

pozdro

 

Za bardzo przywiązałeś się Meir do Nortona i dlatego się trochę spinasz, gdy ktoś napisze coś negatywnego na jego temat. Ty jednak masz jeszcze GeSWalla i jeżeli nie uruchomisz lub nie skopiujesz z pena lub CD/DVD na dysk tego rootkita, ewentualnie nie przeniesiesz go między partycjami to możesz spać spokojnie :D

 

GW meira podstawowa obrona pozdro jura

Odnośnik do komentarza

Ty @Polak jesteś "młody,wykształcony z dużego miasta" :lol: a ciągle siejesz zakamuflowane herezje...dobrze wiesz,że ten cudak ZeroAccess wali w dekiel prawie wszystkie programy antyvirusowe a jakoś dziwnym (?) trafem na YT umieszczane są tylko oblane testy Nortona jako oczywista oczywistość :blink:

 

Do tego dopiero dzisiaj polak900 dowiedział się od Zorda, że Insight działa tylko na plikach pobranych z internetu ! .

No ale udziela się wszędzie i sieje ferment na temat NIS .

Odnośnik do komentarza

Po poście wybitnego znafcy od zabezpieczeń Facecika, a szczególnie po przeczytaniu jego sygnaturki: "NIS 2011 i starczy ... " doznałem nagłego olśnienia. Wreszcie zrozumiałem, że Norton na prawdę jest najlepszą i kompletną aplikacją zabezpieczającą. Jak mogłem wcześniej tego nie rozumieć? :o

 

Wiesz omkar vel Jurek , przed twoją głupotą nawet defensewall cię nie uchroni, ale mi wystarczy NIS , w zasadzie dla lepszego samopoczucia ;)

Odnośnik do komentarza

Wiesz omkar vel Jurek , przed twoją głupotą nawet defensewall cię nie uchroni, ale mi wystarczy NIS , w zasadzie dla lepszego samopoczucia ;)

 

Głupota to wspaniała sprawa. Jeżeli nie wiesz to wszystko staje się proste. Jeśli główkujesz, spekulujesz, sprawdzasz, oceniasz masz problem. Lepiej być głupim i szczęśliwym niż "mądrym" i nieszczęśliwym.

Za dobre samopoczucie Facecik nie musisz płacić :)

 

@Meir

Też Cię kocham :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...