Skocz do zawartości

Sterowniki Nvidia nie instalują się


Adriano2747

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Otóż mam problem zakupiłem kartę Nvidia GeForce Gt 220 sterowniki które były na płycie (już dosyć stare) do niej zainstalowały się bez problemu wszystkie składniki.

Jednakże przy próbie aktualizacji ze strony internetowej Nvidii Sterownik graficzny oraz 3DVision instalują się normalnie ale nowsze wersje sterownika "HD Audio" (karta ma audio do HDMI), "aktualizacje Nvidia" oraz "Nvidia update components" nie chcą sie zainstalować zarówno na czysto jak i z aktualizacji najbardziej zależy mi na tym HD Audio. Ktoś wie o co chodzi ?

 

Screen po próbie instalacji.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Tą samą wersję sterownika HD Audio ma też poprzednia certyfikowana wersja tj. 275.33. Możesz spróbować pobrać, wypakować i zainstalować konkretny - albo poprzez plik setup.exe odnoszący się do danego typu sterownika (o ile takowy jest), albo w menedżerze urządzeń wskazując konkretny folder lub plik *.inf sterownika. Przynajmniej sprawdzisz czy to problem wersji sterownika (instalatora) czy HD Audio. A swoją drogą stery grafy w wersji 280.26 ponoć są wadliwe. http://www.benchmark.pl/aktualnosci/Sterowniki_NVIDIA_280.26_WHQL_sa_wadliwe-36375.html

 

Z tego co oglądałem (tak śpiącym okiem) w dzienniku zdarzeń faktycznie nic nie ma... Może instalator ma jakiś swój log.

Odnośnik do komentarza

Witam! A więc tak co do wadliwości nowych sterów temperatura karty u mnie jest na poziome 30 stopni bo to ta od Gigabyte z wielkim wiatrakiem który cały czas pracuje na 50%. Poprzednie stery identyczny problem myślałem że właśnie te nowe pomogą i cały czas to samo ..... ja już nie wiem o co chodzi ?

 

Oto zdjęcie plików po wypakowaniu sterowników z .exe do folderów i we folderze "HD Audio" jest takie cos :

 

4a284e66407151a5.jpg

 

 

Co z tym zrobić tu nie ma instalatora...

Odnośnik do komentarza

Chyba masz włączone ukrywanie znanych typów plików... PPM na pliku nvhda.inf (w kolumnie Typ widać Informacje Instala..., 64 KB) > Zainstaluj (o ile będzie w menu kontekstowym - nie wiem jak to jest pod windows 7). Albo analogicznie jak w poniższym temacie, gdzieś od połowy postu #36.

https://www.fixitpc.pl/topic/5117-xerox-3119-a-windows-7-64bit-problem-ze-sterownikami/page__view__findpost__p__37998

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...