Skocz do zawartości

Dziwne działanie przeglądarki i komputera


Rekomendowane odpowiedzi

miałam 2 wirusy,program antywirusowy je wykrył i usunął, niby, ale przeglądarka nie działa tak jak wcześniej,poza tym w programach i funkcjach mam jakies"tango" którego nie instalowałam, a jak chce to cos usunąć, towyskakuje komunikat i jakies wygranej, i wcale nie moge tego odinstalowac.Poza tym nie moge otworzyc niektórych programów, takich jak np. Autoruns.. wklejam tez zrzut antywirusa

OTL.Txt

Extras.Txt

post-1903-0-30939600-1313738386_thumb.jpg

log gmer.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

1. Uruchom OTL i w oknie Własne opcje skanowania/Skrypt wklej następujący tekst:

 

:Files
C:\Users\Orange\AppData\Local\Temp*.html
C:\Users\Orange\AppData\Local\OpenCandy
 
:Reg
[-HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall\{A5085820-3B69-41C5-B31B-9F7F79D3D733}]
 
:OTL
O2 - BHO: (Tango) - {A5085821-3B69-41C5-B31B-9F7F79D3D733} - C:\Windows\System32\4078.dll ()
O3 - HKLM\..\Toolbar: (Tango) - {A5085820-3B69-41C5-B31B-9F7F79D3D733} - C:\Windows\System32\4078.dll ()
 
:Commands
[emptyflash]
[emptytemp]

 

2. Kliknij w Wykonaj skrypt. Zatwierdź restart komputera.

 

3. Następnie uruchamiasz OTL ponownie, tym razem wywołujesz opcję Skanuj. Pokazujesz nowe logi z OTL oraz AD-Remover z trybu skanowania.

 

 

Odnośnik do komentarza
Zrobiłam. Pojawiły się tylko dziwne pliki w moim folderze od muzyki, co to jest?

 

To są pliki ukryte. OTL przestawia opcje widoku dlatego je widzisz. Można to przestawić w opcjach widoku.

 

Przeglądarka dalej nie działa tak samo jak wczesniej .

 

Co to znaczy że nie działa? Jest jakiś błąd? Jeśli tak to podaj jaki. Podaj też o jaką przeglądarkę chodzi oraz sprawdź czy działają inne przeglądarki.

Odnośnik do komentarza
Mam jeszcze tylko jedno pytanie, skąd mogły mi się wziąć te wirusy?

 

Pewnie odwiedziny niepożądanej strony www lub pobranie jakiegoś pliku z niepewnego źródła.

 

Wykonaj jeszcze czynności końcowe:

 

1. Wklej do systemowego Notatnika taki tekst:

 

Windows Registry Editor Version 5.00
 
[-HKEY_CURRENT_USER\Software\IEBarProperties]
[-HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Topala Software Solutions\OpenCandy]

Z menu Notatnika >>> Plik >>> Zapisz jako >>> Ustaw rozszerzenie na Wszystkie pliki >>> Zapisz jako FIX.REG >>> uruchom ten plik

 

2. Użyj opcji Sprzątanie w OTL.

 

3. Drobne aktualizacje oprogramowania:KLIK.

 

4. Opróżnij folder Przywracania systemu: KLIK.

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...