Skocz do zawartości

Nie otwierające się pliki exe i nagłe resety systemu


kuchamar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Problem wygląda następująco: system zaraz po uruchomieniu podaje informację:

System Windows - Odzyskiwanie Rejestru

Jeden z plików zawierających dane Rejestru systemu musiał zostać odzyskany na podstawie dziennika lub kopii alternatywnej. Odzyskiwanie zakończyło się pomyślnie.

 

Ikony skrótów i plików .exe są puste i nie można ich uruchomić. Szukając chwilę natrafiłem na podobny problem na innym forum ( http://komputery.katalogi.pl/Puste_ikonki...-t100164.html ) i zastosowałem rozwiązanie proponowane przez użytkownika gregor58. Po uruchomieniu tych dwóch plików i resecie systemu pliki exe zaczęły się uruchamiać.

Informacja o odzyskiwaniu rejestru nadal się pojawia, dlatego postanowiłem użyć programu CCleaner naprawy problemów z rejestrem. Po uruchomieniu skanera w tym programie system nagle się zresetował. Doszedłem, że tak się dzieje gdy w opcjach 'Integralność systemu' zaznaczone jest 'Rodzaj bibliotek' - bez tej opcji skanowanie przebiegło normalnie wyszukując sporo nieprawidłowości, które program naprawił. Następnie zacząłem system skanować antywirusami i tak: avira, bitdefender z płyty bootowalnej, tdsskiler kasperskiego nic nie wykryły. Natomiast próba skanowania programem Malwarebytes' Anti Malware zakończyła się nagłym resetem systemu. Program Gmer w preskanie nic nie wykrywa natomiast przy próbie dalszego skanowani po jakichś 30 s nagle resetuje system - w trybie awaryjnym również, dlatego załączał raport z programu RootRepeal. Z góry dziękuje za pomoc

 

 

Temat można zamknąć.

Nie otrzymawszy żadnej pomocy, postanowiłem postawić system na nowo. W trakcie instalacji nowego systemu pojawiały się przeróżne błędy. Sprawidzłem pamięci MemTestem i okazało się, że jedna z kości powoduje błędy.

 

Ps. Proszę o informację jeśli źle zadałem pytanie czy popełniłem jakiś inny błąd, który spowodował brak zainteresowania moim problemem.

 

Pozdrawiam

OTL.Txt

Extras.Txt

RootRepeal report 08-14-11 (09-53-10).txt

checkup.txt

Edytowane przez kuchamar
Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...